REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Wampir Regis obsadzony! W 4. sezonie „Wiedźmina” zagra go znany aktor, ale fani pewnie będą narzekać

Do sieci trafiła dziś ważna informacja zza kulis 4. sezonu "Wiedźmina" od Netfliksa. Okazało się, że w uwielbianą przez fanów postać wampira Regisa wcieli się znany i lubiany aktor: Laurence Fishburne.

12.01.2024
17:38
wiedźmin regis aktor laurence fishburne 4 sezon netflix serial
REKLAMA

Prace nad 4. sezonem "Wiedźmina" już trwają: scenariusze gotowe, preprodukcja startuje w tym miesiącu, a rozpoczęcia zdjęć możemy oczekiwać na przełomie marca i kwietnia 2024 roku. Netflix powoli zaczyna przypominać fanom o swojej serii; zbliża się czas, w którym do sieci zaczną spływać nowinki dotyczące nowych nazwisk w obsadzie.

Dziś niespodziewanie poznaliśmy odtwórcę jednej z kluczowych ról - mowa o cyruliku i wampirze Regisie, potężnym członku drużyny Geralta, którego uwielbiają chyba wszyscy fani prozy Andrzeja Sapkowskiego. Można było przypuszczać, że twórcy spróbują zaangażować do tego występu większe nazwisko - i tak też się stało. Jednocześnie raz jeszcze zagrali na nosach tym, dla których kolor skóry członków obsady to duży problem. Ups!

Czytaj więcej o "Wiedźminie" w Spider's Web:

REKLAMA

Wiedźmin, 4. sezon: Laurence Fishburne jako wampir Regis

Zgadza się: serialowego Regisa wykreuje sam Laurence Fishburne, zdobywca wielu nagród i nominacji, którego znamy z filmów takich jak seria "John Wick", "Matrix", "Za cenę bólu", "Rzeka tajemnic", "Złe towarzystwo" i wielu, wielu innych.

Cieszę się, że dołączyłem do obsady serialu i z ekscytacją wyczekuję odkrywania świata Wiedźmina

- skomentował hollywoodzki gwiazdor.
REKLAMA

W obsadzie 4. serii "Wiedźmina" powrócą m.in. Anya Chalotra jako Yennefer, Freya Allan jako Ciri oraz Joey Batey jako Jaskier. Rolę Geralta z Rivii po Henrym Cavillu przeął Liam Hemsworth. Premiera odbędzie się najpewniej w połowie 2025 roku na Netfliksie.

Po szokujących wydarzeniach, które nieodwracalnie zmieniły losy świata, rozłączeni Geralt, Yennefer i Ciri muszą przemierzyć spustoszony wojną Kontynent i stawić czoła licznym wrogom. Jeśli uda im się zjednoczyć różnych nietypowych sprzymierzeńców, wśród których się znaleźli, mają szansę przetrwać chrzest ognia i ponownie się odnaleźć

- czytamy w oficjalnym opisie 4. odsłony.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA