REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy polski serial wjechał na Polsat Box Go. "Zdrada" przyciąga nie tylko gwiazdorską obsadą

Oto nadszedł nowy polski serial w klimatach kryminalno-psychologicznych. Właśnie dzisiaj, 10 maja, użytkownicy Polsat Box Go (pakiet Premium) otrzymali dostęp do pierwszego odcinka "Zdrady", w którym destrukcyjna siła zdrad - małżeńskich, rodzinnych i biznesowych - odbija się na życiu bohaterów. W produkcji zobaczymy olśniewająco gwiazdorską obsadę.

10.05.2024
15:16
zdrada polsat box go serial
REKLAMA

"Zdrada" zaczyna się niewinnie. Przypadkowe spotkanie budzi uczucia między Julią i Pawłem. Ona jest żoną ambitnego prokuratora i matką małego Maurycego. On - mężem Elizy i ojcem dwójki nastolatków. Łączą ich więzy i okoliczności, o których istnieniu nie mają zielonego pojęcia. Jak podejrzewacie, prowadzi to do lawiny emocjonujących wydarzeń. W dodatku nic w nich nie jest czarno-białe. To bowiem serial niejednoznaczny, gdzie nie ma bohaterów wyłącznie dobrych bądź wyłącznie złych, albo tylko silnych lub tylko słabych.

"Zdrada", która właśnie zadebiutowała na Polsat Box Go to serial mieniący się tysiącem emocji. Jak czytamy w nadesłanej informacji prasowej, jest to produkcja idealna nie tylko dla wszystkich fanów tytułów kryminalnych i gangsterskich, ale też miłośników wątków psychologicznych. Z różnych perspektyw pozwala bowiem przyjrzeć się relacjom małżeńskim, rodzinnym i biznesowym. Bohaterowie mierzą się z wieloma problemami naraz i muszą dokonywać trudnych wyborów w granicznych momentach życiowych.

REKLAMA

Zdrada - nowy polski serial na Polsat Box Go

Jeszcze przed premierą na Polsat Box Go ze "Zdradą" mogli zapoznać się uczestnicy festiwalu Mastercard OFF Camera w Krakowie. Tam odbył się też panel online z udziałem głównych aktorek - Marietą Żukowską i Anną Karczmarczyk.

Dla mnie Eliza była niesamowitą postacią do zagrania. To postać, która ma w sobie odwagę, hardość i jednocześnie jest bardzo dumna. Nie chce, pomimo problemów finansowych, brać pieniędzy od bardzo wpływowego ojca. Zawsze sama do wszystkiego dochodzi, jest siłaczką w życiu. Eliza mnie wzrusza tym, ile potrafi znieść i wytrzymać

Zdrada - Polsat Box Go - premiera - co obejrzeć?

Prócz Anny Karczmarczyk i Mariety Żukowskiej w głównych rolach w "Zdradzie" zobaczymy też Piotra Polka, Dawida Ogrodnika i Pawła Małaszyńskiego. Obok nich na ekranie pojawiają się jeszcze Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski. Reżyserem jest natomiast Makary Janowski, a autorem zdjęć - Paweł Figurski. Warto też wspomnieć, że serial jest remakiem świetnie przyjętego przez widzów i krytyków holenderskiego "Overspel".

Dzień przed premierą "Zdrady" na Polsat Box Go w Warszawie odbyła się poświęcona serialowi konferencja prasowa. Nie zabrakło na niej gwiazd produkcji, którzy chętnie pozowali do zdjęć:

Dawid Ogrodnik - Zdrada - Polsat Box Go
Zdrada - Polsat Box Go
Paweł Małaszyński - Zdrada - Polsat Box Go

Więcej o serialach na Polsat Box Go poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Pierwszy odcinek serialu "Zdrada" jest już dostępny na Polsat Box Go. Kolejne będą pojawiać się w serwisie w nadchodzące piątki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA