REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

A wiosną niechaj przeceny zobaczę. „Wiosnobranie” na muve.pl

Ciężko o przegranie tego pojedynku, ale jedynym miejscem gdzie nie zanotowano oznak wiosny jest wystawiony za oknem termometr. Cenowe roztopy zawitały na muve.pl, odsłaniając całkiem świeże blockbustery. W okazyjnych cenach, rzecz jasna.

09.04.2013
17:00
A wiosną niechaj przeceny zobaczę.  „Wiosnobranie” na muve.pl
REKLAMA
REKLAMA

Polowanie na okazje urosło do swojego rodzaju sportu, który wbrew sztandarowemu hasłu – nie jest równoznaczny ze zdrowiem. Pal licho łzawiące oczy i kończący zapas się kawy, najbardziej poszkodowany  i tak wydaje się portfel. W podreperowaniu budżetu nie pomaga rodzimy sklep z cyfrową dystrybucją, który codziennie (przez najbliższe 6 dni) będzie dostarczał kolejną porcję przecenionych tytułów. Upusty na dane produkcje obowiązują tylko przez 24 godziny, a dzisiejsze Wiosnobranie sponsorują m.in. następujące tytuły:

bioshock2

Bioshock 2 (10,20 zł). O marce Irrational Games jest ostatnio na tyle głośno, że powątpiewanie, czy aby nie znajdę zestawu plazmidów obok suchej krakowskiej nie jest aż tak nieprawdopodobne. Infinite czyni spustoszenie na metacritic.com, a subskrypcje na YouTubie zapełniają analizy zakończenia ostatnio wydanej części. Polecenie poprzednika jest odruchem niemal bezwarunkowym. Jeśli jakimś dziwnym trafem umknęło Wam zwiedzanie urokliwego Rapture, to teraz macie ku temu najlepszą okazję. Chronologiczna kolejność jest wręcz wskazana, dlatego przed wyruszeniem w drogę musicie spróbować wpierw równie miodnej części pierwszej.

xcom

XCOM Enemy Unknown (30,60 zł). Jeden z tych udanych zabiegów wskrzeszania klasyków, do których wraca się z sentymentem. Tym razem uprzykrzanie życia istotom pozaziemskim ma charakter strategii turowej, w której ewentualna wygrana/przegrana to efekt różnorakich czynników. Składa się na nie nasza zdolność przewidywania, rosnące doświadczenie żołnierzy i wcześniejsze inwestowanie w rozwój technologii. Walka to jeden z głównych elementów rozgrywki, niemniej najistotniejszym pozostają właśnie decyzje co do miejsc ulokowania bazy i jej konsekwentnego rozwoju. W promocji znajdziecie również dodatek do gry - Elite Soldier Pack (6,46 zł) oraz Procę (9,18 zł).

borderlands2
REKLAMA

Borderlands 2  (27,20 zł). Jeśli brakuje Wam postapokaliptycznych klimatów rodem z Mad Maxa i pierwszoosobowych strzelanek, to „ziemie graniczne” wydają się doskonałą wypadkową tych dwóch tęsknot. Dopełnieniem tego niech będą elementy charakterystyczne dla serii, a więc duża dawka humoru, grywalność i cel-shadingowa grafika. Prócz tego, argumentem przetargowym jest tryb kooperacji, umożliwiający wspólne eksplorowanie Pandory (za pośrednictwem Sieci, jak i poprzez połączenie lokalne). Nie obeszło się również bez przecenionych dodatków – Captain Scarlett and her Pirates Booty (14,28 zł) oraz Sir Hammerlock’s Big Hame Hunt (14,28 zł).

Pozostałe tytuły w promocji znajdziecie w odnośniku poniżej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA