REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Bałagan w Marvelu. To już piąta zmiana w ważnym dla uniwersum serialu

Co, do licha, dzieje się z serialem Marvela skupionym na postaci Agathy Harkness? Trudno powiedzieć, ale z całą pewnością coś dziwnego. Projekt zapowiedziano w 2021 r., a od tej pory słuch o nim co jakiś czas ginie, by później powrócić wraz z ogłoszeniem o kolejnej zmianie fontu lub tytułu. I właśnie wydarzyło się to po raz kolejny. 

14.05.2024
14:21
agatha-harkness-marvel-serial-co-sie-dzieje-premiera-tytul-lying-witch-great-wardobe
REKLAMA

Agatha Harkness, wiedźma znana z „WandaVision”, doczeka się swojego spin-offa - tę informację Marvel Studios przekazało fanom w 2021 r. Od tamtej pory nie dowiedzieliśmy się o nim właściwie nic nowego, za to czterokrotnie modyfikowano jego tytuł. Teraz zmieniono go po raz piąty.

Zaczęło się od „Agatha: House of Harkness”. Później przekształcono go w „Agatha: Coven of Chaos”. Następnie był „Agatha: Darkhold Diaries”, Na początku tego roku serial nazwano po prostu „Agatha”, a w poniedziałek rano oficjalne konto Marvel Studios opublikowało piątą wersję tytułu, jednak post został usunięty zaledwie kilka minut później. Tym razem brzmi on „Agatha: The Lying Witch With Great Wardrobe”.

REKLAMA

Agatha Harkness: co dzieje się ze spin-offem „WandaVision” od Marvela?

Oczywiście fakt, że post został usunięty, najpewniej oznacza, albo błąd, albo nieprzemyślany żart - wątpliwe jednak, by ostatecznie tak właśnie brzmiał oficjalny tytuł serialu. Zachodnie media wysłały zapytania do Disneya i opublikują je gdy studio odniesie się do tematu. Swoją drogą: ten tytuł wyjątkowo pasuje mi do vibe’u postaci i osobiście mam nadzieję, że nazwą tak przynajmniej jeden z dziewięciu zapowiedzianych epizodów.

Cała sytuacja jest jednak co najmniej dziwaczna - żadnych informacji dotyczących fabuły, żadnych materiałów promocyjnych i nowych szczegółów, tylko te coraz to nowsze tytuły. Głośne obwieszczanie nowej nazwy po to, by później kilkakrotnie z niej rezygnować, uniemożliwia poważne traktowanie tej premiery i sugeruje potężny zakulisowy burdel. To tak, jakby nie potrafili zdefiniować charakteru własnej produkcji.

Czytaj więcej o produkcjach Marvela w Spider's Web:

REKLAMA

A przecież premiera ma odbyć się już jesienią 2024 r na Disney+. Za sterami stanęła twórczyni „WandaVision”, Jąć Schaeffer. W obsadzie znaleźli się Kathryn Hahn, Aubrey Plaza, Joe Locke, Patti LuPone, Sasheer Zamata, Ali Ahn, Miles Gutierrez-Riley, Okwui Okpokwasili oraz Maria Dizzia. 

Inne filmy i seriale MCU znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA