Wyłożyła się na drugim pytaniu w "Milionerach". Dygant tłumaczy się z wpadki
Agnieszka Dygant wzięła niedawno udział w charytatywnym odcinku "Milionerów" razem z Tomaszem Karolakiem. Aktorzy polegli jednak na drugim, prostym pytaniu. Sama Dygant określiła ich wpadkę jako "kompromitację". Teraz w najnowszym wywiadzie gwiazda postanowiła po raz pierwszy odnieść się do nieudanego występu w teleturnieju TVN.

REKLAMA