REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Ten serial miał być "Grą o tron" od Prime Video. Nie wyszło, ale Amazon i tak zrobił 2. sezon

Amazon Prime Video kilkukrotnie próbował już zrobić swoją "Grę o tron". Zanim nadszedł "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" dostaliśmy więc parę skromniejszych seriali fantasy. Jednym z nich było "Carnival Row", które właśnie doczekało się premiery 2. sezonu.

18.02.2023
11:59
amazon prime video co obejrzeć carnival row
REKLAMA

"Gra o tron" była takim hitem, że każdy nadawca chciał mieć swoją. Serial fantasy, o którym mówiliby wszyscy. Dzisiaj już wiemy, że następcą serialowej adaptacji "Pieśni lodu i ognia" jest... jej prequel - "Ród smoka". Ale przecież w międzyczasie pojawiło się całkiem sporo pozycji, które próbowały wypełnić po niej pustkę. Od Netfliksa dostaliśmy "Wiedźmina", a Amazon Prime Video podchodził do tematu kilkukrotnie, wieńcząc to "Władcą Pierścieni: Pierścieniami Władzy".

Zanim dostaliśmy "Pierścienie Władzy", czyli najdroższy serial wszech czasów, Amazon Prime Video rozmieniało się na drobne. Dało nam bowiem "Koło czasu", a jeszcze wcześniej "Carnival Row", które właśnie doczekało się 2. sezonu. Już teraz możemy więc powrócić do fantastycznego świata i przeżyć dalszy ciąg przygody, napędzanej mroczną zagadką kryminalną.

REKLAMA

Czytaj także:

Carnival Row - 2. sezon serialu fantasy Amazon Prime Video

Koncepcja "Carnival Row" jest całkiem fascynująca. Akcja rozgrywa się w tytułowym mieście, w którym ktoś poluje na nadnaturalne istoty. Sprawą zajmuje się wyjęty z ikonografii noir detektyw. Wszystko się komplikuje, kiedy staje się on głównym podejrzanym. Musi więc rozwiązać zagadkę, aby udowodnić swoją niewinność. Pomaga mu w tym dawna ukochana - wróżka Vignette.

Carnival Row - 2. sezon - Amazon Prime Video

Mimo starań twórców "Carnival Row" nową "Grą o tron" się nie stało. Serial Prime Video niezbyt przypadł krytykom do gustu i nie stał się takim hitem platformy, jak chociażby "The Boys". Jak jednak widać, cieszył się wystarczającą popularnością, aby Amazon dojrzał potencjał komercyjny w realizacji jego 2. sezonu. Dwa pierwsze odcinki nowej odsłony produkcji dostępne są już na platformie.

2. sezon "Carnival Row" to nowość z tego tygodnia, ale przecież w bibliotece Amazon Prime Video jest mnóstwo innych interesujących produkcji. Jeśli zastanawiacie się co obejrzeć, podpowiedzią może być lista najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Jednym z hitów ostatnich dni jest polski film - "Nie cudzołóż i nie kradnij".

Amazon Prime Video - najpopularniesze tytuły na platformie w tym tygodniu:

REKLAMA
 1. Farma Clarksona
 2. Legenda Vox Machiny
 3. Nie cudzołóż i nie kradnij
 4. The Lazarus Project
 5. Jack Ryan
 6. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 7. The Boys
 8. Bodyguard i żona zawodowca
 9. Reacher
 10. Hunters

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA