REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Clarkson jechał do Polski i dojechał na szczyt popularności Amazon Prime Video

Polacy oszaleli na punkcie nowego "The Grand Tour". Dlaczego? Powód jest prosty. Znani i lubiani dziennikarze motoryzacyjni - Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May - zajeżdżają w nim do naszego kraju.

24.06.2023
11:11
amazon prime video grand tour najpopularniejsze
REKLAMA

Użytkownicy Amazon Prime Video są patriotami. Serio! Dlatego tak chętnie sięgają po polskie produkcje. Jeszcze nie tak dawno na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie królowało "LOL: Kto się śmieje ostatni', które teraz znajduje się gdzieś w ogonie zestawienia. W dodatku przed komediowym show znalazło się miejsce na parę rodzimych filmów. Subskrybentów usługi rozpala "Heaven in Hell" i bawi "Pokolenie Ikea".

W piątek 16 czerwca Amazon Prime Video sprawiło polskim użytkownikom nie lada niespodziankę. Na platformę wjechał "The Grand Tour", tym razem zatytułowany "Euro Crash". Poprzednio słynni dziennikarze motoryzacyjni odwiedzili Skandynawię, a teraz zawędrowali do Europy Środkowej na - jak czytamy w opisie produkcji - wycieczkę, której jeszcze nikt nie odbył. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May swoją podróż rozpoczynają w Gdańsku i przebywają 2200 km przez nasz kraj, Słowację i Węgry, aż do Słowenii.

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - jak The Grand Tour podbiło serca Polaków?

Prócz Gdańska prowadzący "The Grand Tour: Euro Crash" odwiedzili jeszcze Żagań, Świebodzin, Pustynię Błędowską, Poznań i Kraków. W nowym odcinku programu Polsce poświęcono całkiem sporo miejsca. Dziennikarze znani są z ciętego humoru, więc i ostrych żartów z naszego kraju nie brakuje, ale wszystkie są naprawdę zabawne. Koniec końców zostaliśmy pokazani uczciwie i w pozytywnym świetle, co z pewnością miało niebagatelny wpływ na popularność produkcji.

The Grand Tour - Polska - Amazon Prime Video

Nie tylko "The Grand Tour" kręci aktualnie Polaków, bo na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video tuż za programem znalazł się młodzieżowy romans "Moja wina". Fabuła skupia się na Noah, która musi zostawić całe swoje życie za sobą i zamieszkać w posiadłości nowego męża swojej mamy. Tam poznaje przyrodniego brata. Resztę możecie sobie dopowiedzieć.

"Moja wina" na wysokiej pozycji w zestawieniu to tylko jeden z dowodów na to, że Polaków pochłonął już wakacyjny klimat. Jak bowiem inaczej wytłumaczyć renesans popularności zeszłorocznego serialu "Tego lata stałam się piękna"? Produkcja przedstawia historię Belly, która w wieku 16 lat przeżywa lato inne wszystkie poprzednie w jej życiu, poznając blaski i cienie bycia kobietą.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w tym tygodniu

 1. The Grand Tour: Euro Crash
 2. Moja wina
 3. Pokolenie Ikea
 4. Creed III
 5. Cytadela
 6. Tego lata stałam się piękna
 7. Heaven in Hell
 8. Gryf
 9. LOL: Kto się śmieje ostatni
 10. Blef doskonały
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA