REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Drugi zwiastun "American Sniper" robi świetne wrażenie

Chyba na żaden film nie czekam tak bardzo jak na "American Sniper". Byłem kupiony już wtedy, gdy okazało się, że Clint Eastwood zajmie miejsce Spielberga na reżyserskim stołku, a  po pierwszym zwiastunie zacząłem niecierpliwie oczekiwać premiery. Po drugim odliczam do niej dni. 

19.12.2014
11:27
Drugi zwiastun „American Sniper” robi świetne wrażenie
REKLAMA
REKLAMA

Eastwood to mój ulubiony reżyser i w zasadzie wszystko, co wyszło spod jego ręki mógłbym oglądać w nieskończoność. "Bez przebaczenia", "Gran Torino", "Listy z Iwo Jimy", "Rzeka tajemnic" - znakomite filmy, które nigdy mi się nie znudzą. I może to naiwne i nierozsądne, oceniać "American Sniper" po czterech minutach materiału rozbitego na dwa zwiastuny, ale czuję w kościach, że będzie to kolejne wybitne dzieło Eastwooda, być może nawet najwybitniejsze. Emocjonujące, pełne napięcia i niejednoznaczności.

REKLAMA

"American Sniper" to adaptacja autobiografii Chrisa Kyle’a o tym samym tytule. Kyle był żołnierzem elitarnej amerykańskiej jednostki specjalnej US Navy SEALs i najskuteczniejszym snajperem w dziejach Stanów Zjednoczonych. Autorem scenariusza jest Jason Dean Hall („Amerykańskie Ciacho”, „Paranoja”). W obsadzie zobaczymy między innymi Bradley’a Cooper’a, Siennę Miller, Bena Reeda czy Cory’ego Hardricta. Polsa premiera zapowiedziana jest na 20 lutego 2015 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA