REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Angelina Jolie planuje porzucić Hollywood. "To nie jest zdrowe miejsce"

Angelina Jolie jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood, która na swoim koncie ma wiele ról w najrozmaitszych produkcjach. Dziś do swojego zawodu i popularności podchodzi dość gorzko. W najnowszym wywiadzie dla "The Wall Street Journal" Angelina zasugerowała, iż ma w planach zostawić Hollywood, które jej zdaniem jest płytkie i nie jest zdrowym miejscem.

06.12.2023
9:36
Angelina Jolie aktorstwo Brad Pitt
REKLAMA

Angelina Jolie na swoim koncie ma ponad 40 filmów. Choć trudno w to uwierzyć, aktorka istnieje w aktorskim świecie już od 40 lat. Za swoje role zdobywała nagrody, m.in. Oscara czy Złote Globy. Dała się poznać również jako reżyserka, gdzie stworzyła pięć filmów. W przyszłym roku premierę będzie mieć najnowszy film z udziałem Angeliny - biografia śpiewaczki operowej Marii Callas, gdzie w roli głównej pojawi się oczywiście sama Jolie. Ogromne zainteresowanie mediów budzi oczywiście nie tylko życie zawodowe aktorki, ale również i prywatne. Gdy Angelina rozstawała się ze swoim mężem, Bradem Pittem w 2016 roku paparazzi nie odstępowali ich na krok.

REKLAMA

Więcej o Angelinie Jolie przeczytasz w Spider's Web:

Angelina Jolie porzuci Hollywood i aktorstwo? Sugeruje to w najnowszym wywiadzie.

To wszystko sprawia, że aktorka jest już zmęczona swoim zawodem, ale też życiem w Los Angeles. W najnowszym wywiadzie dla Wall Street Journal powiedziała, że prawdopodobnie dziś nie zostałaby aktorką, gdyby miała wejść do obecnego świata w filmie i show-biznesie. Podkreśliła też ciemne strony swojego zawodu, jak dzielenie się z opinią publiczną szczegółami ze swojego życia prywatnego. Sama o sobie nie czyta w prasie, jednak jak wyznaje, jest z nami już tak długo w tym świecie, iż wszystko zostało już powiedziane.

Gdy zaczynałam, nie spodziewałam się, że będę aż tak publiczną osobą i będę musiała dzielić się ze światem tak dużą częścią swojej codzienności - wyznała aktorka. Angelina dorastała w Hollywood, gdyż rodzice aktorki również byli aktorami. Występując w rozmaitych projektach od najmłodszych lat i studiując aktorstwo, Jolie przyznała, że nigdy nie była pod dużym wrażeniem Hollywood. Wychowałam się w dość płytkim miejscu. Ze wszystkich miejsc na świecie, Hollywood nie jest zdrowym miejscem. Szukam więc autentyczności - przyznała w wywiadzie.

REKLAMA

Angelina chce przeprowadzić się do swojego domu w Kambodży

Aktorka wyznała też, że w Hollywood nie ma życia towarzyskiego, gdyż za każdym razem, wychodząc z domu, czuje na sobie wzrok paparazzi. To część tego, co wydarzyło się po moim rozwodzie. Straciłam możliwość życia i podróżowania tak swobodnie - wyznała, dodając, że kiedy tylko będzie mogła, przeprowadzi się do swojego domu w Kambodży.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA