REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Lewandowska prawie nigdy nie zabiera głosu na tematy polityczne. Dzisiaj zrobiła wyjątek

Anna Lewandowska funkcjonuje w polskim show-biznesie od lat. Choć na swoim Instagramie trenerka najczęściej mówi o tematach związanych ze zdrowym trybem życia i macierzyństwie, ostatnio postanowiła wykorzystać ogromne zasięgi do tego, aby zachęcić, szczególnie kobiety do głosowania w październikowych wyborach.

20.09.2023
15:45
Anna Lewandowska wybory 2023/Christian Bertrand / Shutterstock.com
REKLAMA

Choć Anna Lewandowska ma ogromny wpływ na kobiety, niechętnie porusza tematy związane z tematyką polityczno-społeczną. Gdy przez Polskę przelała się fala strajków kobiet, Lewa raczej nie była wylewna i niechętnie poruszała temat aborcji. Tym razem Anna wykorzystała przedwyborczy czas i ogromne zasięgi na Instagramie na to, aby w krótkim nagraniu zaapelować, szczególnie do kobiet, aby wykorzystały ten przywilej w postaci możliwości głosowania i tego dnia (15 października) poszły na wybory.

REKLAMA

W Spider's Web sporo piszemy o Annie Lewandowskiej:

Anna Lewandowska apeluje do kobiet i zachęca do głosowania.

Trenerka zwróciła uwagę na to, że w okresie przedwyborczym często słyszy się od polityków wiele nierealnych obietnic, lecz najważniejsze jej zdaniem jest to, aby nie poddawać się, ani nie zniechęcać. Jak wiadomo, działania polityków potrafią wzbudzać niemałe emocje, często negatywne. Jednak jak przekonuje Lewandowska, warto w ten dzień wyjść z domu.

 Wybory są dla nas, nie dla polityków. Raz na 4 lata mamy realny wpływ, jak tak naprawdę będzie wyglądać Polska – kto będzie podejmował decyzje w naszym imieniu, kto będzie tworzył prawo i reprezentował nas na całym świecie [...]. Głosujmy nie dlatego, że musimy, ale dlatego, że możemy. To wielki przywilej. Głosujcie zgodnie z przede wszystkim własnym sumieniem, nie wsłuchując się w obietnice, ale w swoje wartości i przekonania. Rozliczajmy polityków za to, co zrobili, a nie za to, co obiecują

powiedziała Anna Lewandowska na instagramowym nagraniu.
REKLAMA

Lewandowska zagłosuje poza Polską. Pójdzie na wybory w Barcelonie

Trenerka dodała też, jak ważny w tych wyborach będzie głos kobiet. 15 października, to by będziemy mieć realną władzę, bo wybory to wielkie święto demokracji, nasze święto. Dlatego jeszcze raz proszę i apeluje szczególnie do kobiet. Nie dajcie się zniechęcić, nie zostańcie tego dnia w domu - powiedziała Lewa. Sama zainteresowana 15 października przebywać będzie w Barcelonie i właśnie tam zagłosuje. Na koniec Anna przekazała szczegółowe informacje odnośnie tego, jak zagłosować poza granicami naszego kraju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA