REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Najlepszy serwis streamingowy za darmo przez kilka miesięcy! To doskonała szansa, by go sprawdzić

Posiadacze konsol PlayStation - radujcie się. Sony postanowiło raz jeszcze zaproponować wam świetną promocję - nawet pół roku dostępu do znakomitego serwisu streamingowego Apple TV+ zupełnie za darmo.

14.07.2023
14:45
apple tv plus playstation promocja za darmo
REKLAMA

Sony ponownie wcieliło w życie swoją fantastyczną promocję. Posiadacze PlayStation mogą teraz skorzystać z bardzo długiego darmowego okresu dostępu do usługi Apple TV+. O produkcjach tego serwisu rozpisywaliśmy się już wielokrotnie, zazwyczaj bardzo entuzjastycznie. Platforma Apple'a oferuje bowiem mnóstwo znakomitych oryginalnych filmów i seriali. Jasne, ta biblioteka nie jest tak obszerna, jak choćby należące do Netfliksa czy HBO Max, ale jeśli chodzi o stosunek udanych tytułów do tych mizernych, nadgryzione jabłko nie ma sobie równych. Kilka miesięcy to wystarczająca ilość czasu, by nadrobić najlepsze produkcje - i serdecznie polecam wam wykorzystać tę okazję.

Czytaj także:

REKLAMA

Apple TV+ za darmo

Dla posiadaczy konsol od Sony zostały przygotowane specjalne oferty, dzięki którym zyskamy dostęp do abonamentu Apple TV+. Różnią się one od siebie w zależności od modelu konsoli: osoby dysponujące PlayStation 4 otrzymają trzy miesiące darmowego dostępu, natomiast właściciele PlayStation 5 mogą liczyć na aż pół roku obcowania z soczystą filmoteką platformy.

Apple TV+ - Silos
REKLAMA

By odebrać swój abonament potrzebujemy kont PlayStation Network oraz Apple ID. Posiadacze konsol nowej generacji muszą znaleźć aplikację Apple TV na pasku wyszukiwania lub we "Wszystkich aplikacjach" na ekranie głównym mediów. Następnie należy pobrać apkę, otworzyć ją i postępować zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami, a zatem zalogować się w swoim Apple ID lub je stworzyć.

W przypadku PlayStaton 4 całość przebiega niemal identycznie, z tą różnicą, że na początku musimy znaleźć aplikację Apple TV w sekcji TV i wideo na konsoli PS4. 

Oferta jest dostępna od teraz do 31 lipca 2023 roku, warto zatem się sprężać. Sony przypomina, że z oferty można skorzystać tylko raz - promka dotyczy zatem jedynie nowych subskrybentów Apple TV+.

Z oferty można skorzystać tylko raz na jednej konsoli PS5/PS4. Obowiązuje limit jednej oferty na subskrybenta Apple TV+. Ofertę należy wykorzystać do 31 lipca 2023 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA