REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jason Momoa walczy z CGI na nowej zapowiedzi "Aquamana 2". Film DC jeszcze w tym roku

Nowy "Aquaman" jeszcze w tym roku wpłynie na ekrany kin. Warner Bros. Discovery szykuje się więc do szeroko zakrojonej akcji promocyjnej nadchodzącego widowiska DC. Pełen zwiastun dostaniemy za kilka dni. Tymczasem w sieci pojawiła się jego zapowiedź zawierająca materiały ze zbliżającego się filmu.

11.09.2023
8:19
aquaman 2 dc trailer
REKLAMA

"Aquaman i Zaginione Królestwo" miało być wielkim filmowym wydarzeniem. To przecież sequel tytułu DC, którego poprzednik na całym świecie zarobił ponad miliard dolarów. Mieliśmy go zresztą zobaczyć jeszcze w grudniu zeszłego roku, ale Warner Bros. Discovery zdecydowało się przenieść jego premierę na późniejszy termin. Przesunięcia, kolejne dokrętki dyktowane niezadowoleniem publiczności na pokazach testowych oraz porażki ostatnich produkcji należących do superbohaterskiego uniwersum mogły jednak skutecznie ostudzić entuzjazm najbardziej zagorzałych fanów.

Czy pomimo niesprzyjających okoliczności "Aquamanowi 2" uda się powtórzyć sukces swojego poprzednika? O tym przekonamy się za parę miesięcy, bo premiera filmu zbliża się wielkimi krokami. Warner Bros. Discovery rusza więc z promocją nadchodzącej produkcji. Parę dni przed trailerem, który ma się pojawić w najbliższy czwartek, w sieci zadebiutowała jego zapowiedź.

O "Aquamanie 2" pisaliśmy już na Spider's Web:

REKLAMA

Aquaman i Zaginione Królestwo - teaser filmu DC

Nie, w udostępnionym materiale nie pojawia się Amber Heard, której, jak dobrze wiemy, nie usunięto z filmu, ale zdecydowano się znacząco ograniczyć jej rolę. Jest za to dużo Jasona Momoy jako tytułowego Aquamana, muszącego bronić Atlantydę przed Czarną Mantą. I oczywiście CGI. Sporo, naprawdę sporo CGI.

REKLAMA
Aquaman 2 - DC - trailer - zapowiedź

Warto zwrócić uwagę, że "Aquaman i Zaginione Królestwo" to łabędzi śpiew starego DC zapoczątkowanego przez Zacka Snydera. Potem (nie licząc będącej poza uniwersum drugiej części "Jokera") czeka nas restart franczyzy, który nadejdzie w 2025 roku wraz z "Superman Legacy".

Premiera pełnego trailera "Aquamana 2" już w ten czwartek. Film trafi do polskich kin 21 grudnia 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA