REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Amazon bierze się za Batmana. Nadciągają... komedie familijne o Mrocznym Rycerzu

Wygląda na to, że Prime Video pokaże nam więcej produkcji o Batmanie, niż sądziliśmy. Amazon przejął niedawno serial "Batman: Caped Crusader" realizowany wcześniej z myślą o HBO Max, ale to nie koniec. W przygotowaniu są również pełnometrażowy film animowany "Merry Little Batman" oraz jego spin-off: "Bat-Family".

27.04.2023
16:02
batman animacja amazon prime video komedia familijna
REKLAMA

Dwa kolejne tytuły, które pierwotnie miały wylądować na HBO Max, pojawią się w Prime Video. Amazon przejął film animowany "Merry Little Batman" wraz z serialowym spin-offem "Bat-Family". Zaczęło się od produkcji "Caped Crusader" - HBO Max zleciło realizację projektu w maju 2021 roku, a już rok później serwis ogłosił, że w związku z redukcją kosztów tytuł nie doczeka się swojej premiery. W 2022 skasowano również wspomnianego "Little Batmana", "The Day the Earth Blew Up: A Looney Toons Movie", "Bye Bye Bunny: A Looney Toons Musical", "Did I Do That to the Holidays: A Steve Urkel Story" oraz film z uniwersum "Niesamowitego świata Gumballa".   

Ostatecznie producenci "Caped Crusadera" uzyskali zgodę na rozpoczęcie poszukiwań nowego domu dla tego serialu. Amazon wygrał batalię o prawa z Hulu, Netfliksem i Apple TV+. Teraz pod skrzydła Prime Video trafią również dwa inne animowane tytuły od Warner Bros. Animation - różniące się od pierwszego atmosferą i docelową widownią.

REKLAMA

Czytaj także:

Merry Little Batman - o czym opowiedzą nowe animacje?

Animowana familijna komedia akcji "Merry Little Batman" poszerzy "wakacyjne" portfolio filmowe franczyzy. Po tym, jak Damian Wayne zostaje sam w Wayne Manor w Wigilię Bożego Narodzenia, przemienia się w "Małego Batmana" - jak można się domyślać, małoletni mściciel zamierza chronić swój dom i resztę Gotham City przed superzłoczyńcami w okresie świątecznym. Obraz reżyseruje Mike Roth ("Fineasz i Ferb"), a scenariusz napisał Morgan Evans.

Tymczasem serial "Bat-Family" będzie spin-offem tego filmu. Opowie on o przygodach Batmana, Alfreda i Damiana. Towarzyszyć im będzie cała kompania nowych lokatorów posiadłości Wayne'ów. Wspólnymi siłami zmierzą się z problemami, które towarzyszą codzienności super-rodziny.

REKLAMA

Cieszymy się, że możemy współpracować z Amazonem, aby rozpocząć zupełnie nowy animowany rozdział "Batmana". Od utrzymanego w tonie kina noir "Batman: Caped Crusader" po komediowe "Merry Little Batman" i "Bat-Family", nowe projekty sprawią, że dla fanów w każdym wieku znajdzie się jakaś animowana opowieść o Mrocznym Rycerzu

- ogłosił Sam Register, szef Warner Bros. Animation.
Batman
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA