REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Biedne istoty" - kiedy będą dostępne online? Jest data

Mimo że nominowany do Oscara film "Biedne istoty" w Polsce trafił na duże ekrany pod koniec stycznia, pojawiła się informacja, że produkcja Yorgosa Lanthimosa wpadnie do VOD. Obraz z wybitną Emmą Stone w roli głównej będzie można obejrzeć w streamingu oraz zakupić w formie Blu-ray i DVD.

14.02.2024
17:09
biedne istoty vod data premiery
REKLAMA

Tegoroczna oscarowa gala zbliża się wielkimi krokami i już za zaledwie miesiąc poznamy laureatów prestiżowej nagrody. Zostało jednak nieco czasu, by nadrobić nominowane do Oscara filmy; niektóre z nich nie schodzą z dużych ekranów, a inne - zagościły już w kilku serwisach VOD. Wytwórnia Searchlight poinformowała, że do streamingu dołączy także produkcja "Biedne istoty", którą już lada chwila będzie można obejrzeć online.

REKLAMA

"Biedne istoty" w VOD. Film Yorgosa Lanthimosa będzie dostępny online

Fabuła produkcji skupia się na ewolucji Belli Baxter, młodej kobiety, która po próbie samobójczej zostaje przywrócona do życia przez genialnego, ale i niekonwencjonalnego naukowca, doktora Godwina Baxtera. Pod opieką geniusza, który zastępuje Belli ojca, dziewczyna uczy się wszystkiego zupełnie od nowa. W pewnym momencie chce jednak od życia czegoś więcej i w poszukiwaniu nowych doznań wyrusza w burzliwą podróż przez kontynenty. Towarzyszy jej sprytny i rozpustny prawnik, Duncan Wedderburn, a także ludzie, których Bella chętnie poznaje podczas swojej obfitującej w wyjątkowe doświadczenia wyprawy. Dziewczyna, wolna od uprzedzeń swoich czasów, z determinacją dąży do tego, by wywalczyć równość i niezależność.

W filmie "Biedne istoty", nominowanym do Oscara w 11 kategoriach (w tym za najlepszy film, reżyserię, scenariusz adaptowany, główną rolę kobiecą i drugoplanową rolę męską), wystąpili Emma Stone, Willem Dafoe oraz Mark Ruffalo. Według informacji wytwórni Searchlight produkcja Yorgosa Lanthimosa trafi do VOD (Prime Video, Apple TV i Vudu) w ramach wypożyczenia już 27 lutego, a od 12 marca będzie dostępna w ramach zakupu na fizycznych nośnikach - Blu-ray i DVD.

Zwiastun filmu "Biedne istoty"
REKLAMA

Na temat nominowanych do Oscara produkcji przeczytasz więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA