REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Biedronka: gry na PS4 oraz Xboksa One po 59,90 zł od pudełka! Te tytuły warto kupić

Biedronka nareszcie kończy sprzedaż gier na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3, koncentrując się na nowych generacjach sprzętu. Od poniedziałku (20.10.2017) w sieci marketów znajdziecie naprawdę solidne gry dla PlayStation 4 oraz Xboksa One, które kupicie już od 59,90 zł za sztukę. Postanowiliśmy wybrać najlepsze.

20.11.2017
10:36
Biedronka: gry na PlayStation 4 oraz Xboksa One po 59,90 zł od pudełka!
REKLAMA
REKLAMA

Gry wideo w Biedronce – jakie tytuły warto kupić?

The Division (59,90 zł)

 class="wp-image-110314"

Ambitny projekt miał być połączeniem gatunków MMO, cRPG oraz sieciowej strzelaniny. W ręce graczy oddaje się odizolowany, pogrążony w chaosie Nowy Jork. Wielkie miasto można eksplorować wspólnie ze znajomymi, zdobywając coraz lepsze uzbrojenie oraz zwiększając poziomy doświadczenia. Produkcja jest zorientowana na sieciową współpracę, marginalizując tryb dla samotnego gracza. Spędziłem z tym tytułem kilkadziesiąt godzin, chociaż po zdobyciu maksymalnego poziomu doświadczenia rozgrywka zaczęła być mocno powtarzalna.

Dla kogo? Dla fanów sieciowej kooperacji. Dla miłośników takich gier jak Destiny, Diablo czy Borderlands.

DOOM (59,90 zł)

 class="wp-image-110311"

Kultowa, krwawa i niezwykle brutalna strzelanina powróciła w wielkim stylu. Produkt adresowany do pełnoletnich graczy jest niezwykle intensywnym doświadczeniem, od którego ciężko się oderwać. Po przejściu zaskakująco dobrej kampanii pozostaje rozbudowany tryb wieloosobowy, a także specjalny edytor poziomów, za pomocą którego można pobrać dodatkowe misje tworzone przez społeczność graczy. Naprawdę kapitalna cena za relatywnie świeży produkt. Grzechem jest go nie kupić.

Dla kogo? Dla fanów klasycznych strzelanin. Dla pełnoletnich graczy wychowanych na seriach Quake, Wolfenstein i Unreal.

Obcy: Izolacja (59,90 zł)

 class="wp-image-110308"

Izolacja to ambitna próba przeniesienia horroru z serii Obcy to interaktywnego świata gry wideo. Trudny eksperyment zakończył się powodzeniem. To jedno z ciekawszych doświadczeń stworzonych z myślą o samotnym graczu, jakie pojawiło się na rynku gier wideo w ostatnich latach. Gra nie jest idealna, ale fani Obcego powinni być bardziej niż zadowoleni. Tytuł wręcz ociekaatmosferą niesamowitych filmów science-fiction. Klimatu zdecydowanie nie można mu odmówić. Na zimowe wieczory jest jak znalazł.

Dla kogo? Dla miłośników oryginalnego Obcego, survival horrorów oraz filmowych doświadczeń dla jednego gracza.

Rainbow Six Siege (59,90 zł)

 class="wp-image-110305"

Chociaż nowy Rainbow Six zapowiadał się na grę, o której szybko zapomnimy, produkcja była tak dobrze wspierana przez twórców, że wyrosła na jedną z najpopularniejszych sieciowych strzelanin. Siege to prawdziwa gratka dla miłośników kooperacji oraz rywalizacji z innymi żywymi graczami. Tytuł wykorzystuje zaawansowane strategie operacyjne, pozwalając rozwinąć skrzydła domorosłym taktykom oraz dowódcom. Świetna odskocznia od bardziej klasycznych sieciowych strzelanin takich jak Battlefield czy Call of Duty.

Dla kogo? Dla miłośników sieciowej rywalizacji oraz taktycznych strzelanin.

Rise of the Tomb Raider (79,90 zł)

 class="wp-image-110317"

Najnowsze przygody najpopularniejszej wirtualnej archeolog świata są nieco droższe od wyżej wymienionych produkcji, ale bez dwóch zdań warte swojej ceny. Rise of the Tomb Raider to rewelacyjna gra akcji z elementami zręcznościowymi. Tytuł w zasadzie nie posiada słabych stron, stanowiąc wartościową pozycję w bibliotece każdego gracza. Jeżeli uwielbiacie filmowe, powalające wizualnie przygody, to będzie strzał w dziesiątkę. Nie znam nikogo, komu ta gra nie przypadałaby do gustu. Znam za to wielu, którzy już nie mogą się doczekać kolejnej części.

Dla kogo? W zasadzie dla każdego.

A co poza tym?

 class="wp-image-110323"

W koszach Biedronki znajdziecie również dobre gry na komputery osobiste w naprawdę atrakcyjnych cenach. Od siebie polecam strzelaninę DOOM za 39,99 zł. Za 59,90 zł nabędziecie wciąż świeże Dishonored 2 (chociaż nie tak dobre jak pierwsza część), a także sieciowe Rainbow Six Siege. W cenie 39,99 zł naprawdę warto dać szansę mocno niedocenionemu Mad Maksowi, który jest bardzo solidnym tytułem akcji. Gamingowych patriotów może za to zainteresować polski Sniper Ghost Warrior 3 za 59,90 zł. Najdroższy, ale niezwykle ciekawy jest kosmiczny Prey, z ceną ustaloną na poziomie 79,90 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocja na gry w Biedronce trwa do 3 grudnia tego roku.

Owocnych łowów!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA