REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Bioshock: Infinife nadchodzi wielkimi krokami. Rodzimy sprzedawca świętuje to ostrymi cięciami cen poprzednich odsłon na PS3

Ultimate Rapture Edition
10.02.2013
16:22
REKLAMA

Podniebny Bioshock będzie miał swoją premierę już 23 marca. To bardzo dobry powód, dla którego warto przypomnieć sobie serię. Jeżeli posiadacie PS3 i ze znaną serią Irrational Games nie mieliście jeszcze styczności, macie farta. Możecie naprawić ten błąd za naprawdę niską cenę.

REKLAMA

Na czym polega promocja? Wszystko jest bajecznie proste. Wchodzicie na muve.pl i za jednym zamachem inkasujecie obie części Bioshock-a, wydane w komplecie Bioshock Ultimate Rapture Edition. Poza samymi grami, w zestawie otrzymacie WSZYSTKIE możliwe rozszerzenia, jakie ukazały się dotychczas.

Całość jest do kupienia za… (fanfary) 80 złotych. Tak, zgadza się. Dwie wypaśne, świetne pozycje na PlayStation 3 wraz z wszystkimi dodatkami zgarniecie za tyle, ile kosztuje 1/3 nowego tytułu na tę konsolę. Często nawet nie w połowie tak dobrego i nie w połowie tak długiego. Nie byłbym sobą, gdybym nie przypomniał o darmowej wysyłce. Mówi się, że nie ma róży bez kolców. My twierdzimy, że nie ma tak gigantycznych upustów bez haczyków. Niestety, przestrzegamy: komplet ma jedną, ale zasadniczą wadę. Jest wydany wyłącznie po angielsku, także osoby niezaznajomione z językiem królów pozbawiają się masy frajdy związanej z poznawaniem ciekawej historii.

REKLAMA

Dla porównania, gdybyśmy zdecydowali się ściągnąć te gry osobno, w wersji cyfrowej z PS Store, zapłacilibyśmy odpowiednio 59 (pierwszy Bioshock) i 79 (kontynuacja) złotych. Dodatkowa zawartość do „dwójki” kosztuje 66 złociszy, więc całość zamyka się w 204 zielonych. Korzystając z oferty muve.pl wychodzimy więc ponad 120 PLN do przodu. Obok takiej promocji nawet niewidomi nie przechodzą obojętnie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA