REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Blizzard robi świetne gry, ale kiepskie aplikacje. WoW Legion Companion już na Androidzie oraz iOS

Wraz z premierą dodatku Legion do MMORPG World of Warcraft, Blizzard udostępnił darmową aplikację towarzyszącą WoW Legion Companion.

07.09.2016
9:36
WoW Legion Companion już do pobrania na Androida oraz iOS
REKLAMA
REKLAMA

Rozczarowany będzie jednak ten, który liczył na kompletną, wszechstronną, uniwersalną aplikację towarzyszącą, pozwalającą zarządzać ekwipunkiem, rozglądać się po mapie, wczytywać się w zadania do wykonania, wysyłać wiadomości do znajomych, umawiać się na eventy, handlować, a także czytać wszystkie newsy od producentów, w jednym miejscu.

Aplikacja WoW Legion Companion skupia się na nowym elemencie MMORPG - tak zwanym Order Hall.

Order Hall to siedziba zrzeszająca graczy ze względu na ich klasę. Własny Order Hall mają wojownicy, własny posiadają mnisi, jeszcze oddzielny jest przeznaczony dla łowców i tak dalej. Co ciekawe, w Order Hall spotykają się wszyscy przedstawiciele danej klasy. Zarówno po stronie Przymierza, jak i Hordy.

Order Hall to coś więcej, niż tylko miejsce spotkań. To interaktywny obszar, który może być ulepszany i na wpływ którego mają sami gracze. Można tutaj między innymi dokonywać rektutacji sług, a także wysyłać podległe jednostki na misje.

REKLAMA

To właśnie zarządzaniu nowymi obiektami w World of Warcraft: Legion została poświęcona aplikacja towarzysząca. Z jej poziomu wykonamy większość operacji, które nie wymagają bezpośredniego działania naszego czempiona, takich jak wysyłanie poddanych na misję czy ulepszanie klasowej siedziby.

Jestem troszkę rozczarowany. Liczyłem na nieco pełniejszą, pozwalającą na znacznie więcej aplikację. Jasne, w Google Store oraz App Store znajduje się WoW: Armory. Tej aplikacji jednak daleko do nowoczesnej i przyjemnej wizualnie. Wzorem programu towarzyszącego jest dla mnie Destiny Companion App, które powinno być pokazywane jako punkt odniesienia dla każdego dewelopera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA