REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Cate Blanchett i inne gwiazdy w adaptacji kultowej gry. Oto pierwszy zwiastun "Borderlands"

Fani przenoszenia popularnych gier na wielkie ekrany mają z pewnością na co czekać. Światowa premiera filmu „Borderlands” zaplanowana jest na 8 sierpnia 2024 roku. Mając w pamięci to, co reprezentuje sobą gra, można spodziewać się dużej dawki rozrywki. Humor w połączeniu z akcją oraz barwne postacie to aspekty, którymi produkcja zawsze się wyróżniała. Dziś możemy już rzucić okiem na pierwszy zwiastun filmu „Borderlands”.

21.02.2024
18:24
film borderlands pierwsza zapowiedz
REKLAMA

Ten tytuł to zdecydowany faworyt w prywatnych rankingach wielu graczy. Każda kolejna część serii „Borderlands” spotykała się z pozytywnym odbiorem. Sukces produkcji zachęcił filmowych twórców do działania - już niedługo gwiazdorsko obsadzona adaptacja doczeka się swojej premiery, o której mówiło się już w 2016 roku. Za reżyserię jest odpowiedzialny Eli Roth. Miał on już wcześniej styczność z przygodowym kinem akcji (co prawda głównie pod względem aktorskim, ale to zawsze coś), więc można spodziewać się, że przełoży swoje doświadczenie na najnowsze dzieło. Scenariusz do filmu stworzył Craig Mazin („Czarnobyl”, „The Last of Us”, Kac Vegas III”).

REKLAMA

Więcej na temat „Borderlands” przeczytasz na łamach Spider's Web:

Borderlands: zwiastun. Są wybuchy, strzelanie i potwory z wysypiska śmieci

„Borderlands” to produkcja akcji utrzymana w klimacie science fiction. Dzięki niej możemy zgłębić się w świat brudny, prowizorycznie poskładany z odpadków (dosłownie, dużo tam śmieci) i pełny czyhających na każdym rogu dziwnych potworów. Pomimo tego gra odchodzi od ciężkiej i dusznej atmosfery, typowej dla podobnych tytułów, stawiając na humor i kuriozalną rozrywkę. To właśnie te aspekty w znacznym stopniu przyczyniły się do tak dużej popularności produkcji. Film „Borderlands” z kolei w swojej pierwszej zapowiedzi składa obietnicę szczerego oddania klimatu, który pokochali gracze. Można już wywnioskować, że na ekranie pojawią się charakterystyczne, mocno ekscentryczne postacie, które zmierzą się w nierównej batalii z potworami. Miejmy nadzieję, że wszystko zostanie przerysowane w zabawny sposób na tyle dobrze, że ekranizacja gry nie będzie niebezpiecznie odbiegać od swojego pierwowzoru.

REKLAMA
Borderlands - trailer

W „Borderlands” wystąpią takie osobistości, jak m.in.: Kevin Hart jako Roland, Cate Blanchett jako Lilith, Jamie Lee Curtis jako Patricia Tannis. Głosu ukochanemu robotowi-pomocnikowi będzie udzielał nie kto inny, jak Jack Black.

Borderlands: premiera 8 sierpnia 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA