REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Call of Duty: Black Ops II staje się darmowe

Tylko na Steam, tylko przez ten weekend. Wszyscy, którzy nie mieli szansy zaznajomić się z drugą odsłoną poczynań specjalnych oddziałów od Treyarch, mogą nadrobić zaległości.

12.05.2013
14:04
Call of Duty: Black Ops II staje się darmowe
REKLAMA
REKLAMA

Aby pograć w Call of Duty: Black Ops 2 wystarczy kliknąć TUTAJ i pobrać grę na swój dysk twardy. Steam udostępniło edycję przygotowaną do zmagań wieloosobowych. Weterani potyczek osadzonych w nie tak odległej przyszłości na pewno już zacierają ręce, przygotowując się na weekendową dostawę świeżego, niedoświadczonego mięsa armatniego. Darmowe Balck Ops II będzie działać do niedzieli, do 22:00. Po tym czasie wszyscy, którym najnowsza odsłona Treyarcha przypadła do gustu, mogą skorzystać z promocyjnej ceny na ten tytuł, którą przygotowano na Steam.

Call of Duty: Balck Ops II jest tam do zgarnięcia z 33-procentowym upustem. Promocyjna cena to w przeliczeniu na naszą walutę ponad 160 złotych. Rabat czy nie, cena zaporowa. Od siebie polecamy zakup kodu, który użyjecie na tej samej platformie Steam, aby aktywować grę, w cenie 90 złotych bez 50 groszy.

REKLAMA

Warto poświęcić czas i przestrzeń dyskową? Ano warto, bo chociaż seria Call of Duty zamieniła się w smażalnię kotletów, Black Ops II zdało egzamin. Przeniesienie pola bitwy w przyszłość dodało potrzebnej świeżości. Treyarch wywiązał się z postawionego przed nimi zadania, choć to oczywiście wciąż nie ten sam poziom geniuszu, jakie osiągnęło Infinity Ward przy kapitalnym Modern Warfare. Weekendowa batalia z Black Ops II może również umilić okres oczekiwania na Ghosts, nową odsłonę Call of Duty, której pierwszy teaser trailer macie poniżej. Powodzenia na polu bitwy!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA