REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Chyłka" już nie tylko na Playerze. Adaptacja powieści Remigiusza Mroza wpadła do HBO Max

HBO Max rozszerzył swoją ofertę o hitowy serial kryminalny na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Dwa pierwsze sezony "Chyłki" są już dostępne na platformie.

08.03.2024
14:00
chylka hbo max 2 sezony zaginiecie kasacja
REKLAMA

"Chyłka" to serialowa adaptacja powieści Remigiusza Mroza ("Zaginięcie", "Kasacja", "Rewizja", "Inwigilacja" oraz "Oskarżenie") z Magdaleną Cielecką w roli głównej, która spotkała się z pozytywnym odbiorem nie tylko fanów pisarza, ale także miłośników kryminalnych produkcji. Serial zadebiutował w sieci w 2018 r., a jego ostatni sezon został wyemitowany w 2022 r. Do tej pory tytuł można było oglądać wyłącznie w serwisie Player, do którego zwykle trafiają polskie kryminały. Od wczoraj produkcja jest dostępna także w ofercie HBO Max, gdzie można obejrzeć już pierwsze dwa sezony.

REKLAMA

"Chyłka" wpadła do HBO Max. Dwa pierwsze sezony adaptacji powieści Remigiusza Mroza są już w serwisie

W 1. sezonie serialu "Chyłka" - "Zaginięcie" - poznajemy bezkompromisową, odważną i niepokorną prawniczkę, a zarazem główną bohaterkę, Joannę Chyłkę (Magdalena Cielecka). Kiedy 3-letnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, w obliczy braku dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi w sprawie stają się rodzice dziewczynki. Obrony małżeństwa podejmują się Chyłka wraz z jej nowym aplikantem Kordianem Oryńskim (Filip Pławiak). I choć wszystkie poszlaki wskazują na winę Szlezyngierów, prawniczka, znana z tego, że bez cienia zwątpienia bierze nawet te najtrudniejsze zlecenia, decyduje się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału.

Zwiastun 2. sezonu "Chyłka - Kasacja"

2. sezon produkcji skupia się z kolei na Piotrze Langerze juniorze (Jakub Gierszał), którego obrony podejmują się prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda bowiem, by sprawą zajęła się Joanna Chyłka i jej aplikant. Sęk w tym, że odkrycie prawdy nie będzie takie proste, podobnie jak przekonanie sędziów o niewinności ekscentrycznego klienta.

Dwa pierwsze sezony serialu "Chyłka" - "Zaginięcie" i "Kasacja" są już dostępne w serwisie HBO Max.

REKLAMA

O serialu "Chyłka" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA