REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Cruise od 20 lat wysyła Dakocie Fanning taki sam prezent urodzinowy

Dakota Fanning zdradziła, że odkąd poznała Toma Cruise'a na planie filmu "Wojna światów" w reżyserii Stevena Spielberga, co roku dostaje od niego wyjątkowy prezent urodzinowy. Kiedy produkcja zadebiutowała na dużych ekranach w 2005 r., aktorka miała 11 lat.

06.06.2024
9:02
dakota fanning tom cruise prezent buty
REKLAMA

Kariera Dakoty Fanning rozwijała się już od najmłodszych lat. Jej pierwszą popularną rolą była kreacja w filmie "Sam", kiedy już jako 7-latka zagrała u boku Seana Penna i Michelle Pfeiffer. Rok później młoda aktorka została wybrana do głównej roli w miniserialu "Wybrańcy obcych", a w 2004 r. wcieliła się w córkę bohaterki granej przez Charlize Theron. W tym samym roku zagrała u boku Denzela Washingtona i Christophera Walkena w filmie "Człowiek w ogniu", natomiast w 2005 r., czyli w wieku 11 lat, pojawiła się w produkcji "Wojna światów", gdzie wystąpiła obok Toma Cruise'a. Tę rolę Fanning z pewnością wspomina najcieplej, a to za sprawą wyjątkowego gestu Cruise'a.

REKLAMA

Dakota Fanning zdradziła, że co roku dostaje od Toma Cruise'a wyjątkowy prezent urodzinowy

Pierwszym prezentem Dakoty Fanning, który podarował jej Tom Cruise, był telefon komórkowy. Dostała go od aktora na 11. urodziny, które świętowała na planie "Wojny światów" w 2005 r.:

Podczas zdjęć do "Wojny światów", kiedy pracowałam z Tomem Cruisem, skończyłam 11 lat. Tom dał mi wtedy na urodziny mój pierwszy telefon komórkowy. To była Motorola Razr. Nie miałem do kogo zadzwonić, ale tak bardzo chciałam mieć tę komórkę. Musiałam dużo o niej mówić, bo podarował mi konkretnie ten model. To wspaniałe wspomnienie

- wspominała Fanning.

Okazało się, że komórka to nie jedyny prezent, który aktorka otrzymała od Cruise'a - zdradziła, że aktor od tamtej pory co roku, czyli już niemal od 20 lat, wysyła jej wyjątkowe paczki. W każdej z nich znajdują się... buty, która Fanning uwielbiała już jako dziecko:

Co roku wysyła mi to samo. Kiedy byłam mała, uwielbiałam buty, a kiedy odbywaliśmy press tour w ramach premiery "Wojny światów", zaczęłam mieścić się w naprawdę małe buty dla dorosłych, więc byłam nimi bardzo podekscytowana. Dlatego od tych urodzin zawsze wysyła mi buty

- skomentowała.

Zdjęcie główne: Andrea Raffin/Shutterstock.

REKLAMA

O Tomie Cruisie czytaj więcej w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA