REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Scenariusz do „Top Gun 3” jest już gotowy, ale Tom Cruise nie ma czasu, aby pojawić się na planie

„Top Gun: Maverick” swoją premierę miał w 2022 roku. Od tego czasu pojawiają się różne pogłoski dotyczące produkcji „Top Gun 3”. Nic dziwnego, ponieważ kontynuacja oryginalnego filmu Tony'ego Scotta z 1986 roku cieszyła się dwa lata temu bardzo dużą popularnością. Prace nad kolejną odsłoną serii trwają, jednak pojawił się jeden problem. Tom Crusie nie ma czasu w niej zagrać.

27.03.2024
12:16
Top Gun 3 i Tom Cruise kiedy
REKLAMA

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o tym, co Jerry Bruckheimer powiedział na temat nadchodzącego tytułu „Piraci z Karaibów 6”. Ma być on rebootem oraz wprowadzać na ekrany swoistą świeżość zarówno w kwestii aktorskiej, jak i scenariuszowej.

Producent stwierdził również, że kontynuacja pirackiej sagi może ujrzeć światło dzienne wcześniej niż „Top Gun 3”. Opisywał, jak ciężko jest wpasować się w napięty harmonogram gwiazd powracających do swoich ról. Teraz wiemy już, że nie rzucał słów na wiatr. Scenariusz do filmu „Top Gun 3” jest już napisany i gotowy do realizacji, twórcy czekają tylko na to, aż Tom Cruise znajdzie dla nich wolną chwilę.

REKLAMA

Więcej na temat „Top Guna” czytaj na łamach Spider's Web:

Tom Cruise zagra w Top Gun 3, ale nie wiadomo kiedy

Producent Jerry Bruckheimer ujawnił niedawno, że Joseph Kosinski (reżyser produkcji „Top Gun: Maverick”)  ma naprawdę dobry pomysł na kontynuację. Zaznaczył również, że lubi go również sam Tom Cruise. Bruckheimer potwierdził, że główny aktor powróci do swojej roli i ponownie stanie na czele zespołu. Jednak kiedy? Tego nie wiadomo.

Gwiazdor jest obecnie w trakcie kręcenia kolejnego tytułu z serii „Mission: Impossible”, więc ciężko jest zmieścić w jego grafiku kolejny projekt. Producent ma jednak bardzo dużą nadzieję na to, że „Top Gun 3” powstanie jak najszybciej, a Cruise pojawi się znów na planie.

REKLAMA

Tom jest niesamowity. Spędziliśmy z nim czas. Mamy historię. Joe Kosinski miał na nią wspaniały pomysł, a on (Tom Cruise) powiedział, że bardzo mu się podoba, więc ją rozwijamy. Ale nigdy nie wiadomo, kiedy zostanie nakręcony, ponieważ Tom jest bardzo zajęty.

mówi producent Jerry Bruckheimer
Oficjalny zwiastun filmu Top Gun: Maverick
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA