REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Darmowy Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics dla wszystkich – tak GOG.com zaprasza na zimową wyprzedaż

Bez zabezpieczeń, bez zbędnych utrudnień, bez obowiązku dodatkowych zakupów. Każdy posiadacz darmowego konta na Good Old Games już teraz może pobrać pierwsze Fallouty, jeszcze w 2D, na swój komputer osobisty. To tylko wstęp do naprawdę ciekawych promocji.

13.12.2013
12:26
Darmowy Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics dla wszystkich – tak GOG.com zaprasza na zimową wyprzedaż
REKLAMA
REKLAMA

Darmowe Fallouty? Bardzo proszę

Po kliknięciu w ten link będziecie mogli zdobyć Fallout, Fallout 2 oraz Fallout 3 Tactics bez żadnych opłat. Co ważne, magicy z Good Old Games dostosowali kultowe produkcje cRPG do najnowszych systemów operacyjnych. Nie ma mowy o żadnych problemach z kompatybilnością. Więcej, dzieła studia Interplay dają się uruchomić zarówno pod Windowsem, jak również Mac OS.

gog swiateczna promocja

Gry są pozbawione jakichkolwiek zabezpieczeń oraz występują w godnych aplauzu pakunkach. Poza samymi plikami instalacyjnymi dostaniecie również ścieżki dźwiękowe, paczki awatarów, tapety, artworki, poradniki oraz, uwaga uwaga, „Fallout Bible”, stanowiącą obowiązkową lekturę dla każdego szanującego się fana uniwersum.

Good Old Games chce Was zachęcić do skorzystania z promocji

i have no mouth 6

Te z kolei są całkiem smakowicie. Od siebie polecam niepokojące, oryginalne, testujące moralność gracza i wiecznie żywe I Have No Mouth But I Must Scream. Świetna, świetna produkcja, której recenzję możecie znaleźć w tym miejscu. W cenie trzech dolarów, grzechem jest nie wziąć.

system shock 2

Nowy-stary System Shock 2 – kto nie słyszał, ten nie może nazwać się rasowym graczem. Tytuł jest ponadczasowy i zachwyca nawet mimo wielu lat na karku. Jeżeli chcecie wiedzieć, co było inspiracją dla takich gier jak Bioshock, tutaj macie tego odpowiedź. Przy okazji zapraszam Was do lektury na temat wojen licencyjnych dotyczących tej marki. Naprawdę się działo.

nwn 2

Neverwinter Nights 2 jest dobre zawsze i wszędzie. Jakiś czas temu dyskutowaliśmy o wspólnej sesji na serwerach gry, pod czujnym okiem doświadczonego mistrza. Póki co, ten niestety wciąż się nie znalazł. Mimo tego, muszę przyznać, że mam na to coraz większą ochotę, natomiast promocja Good Old Games silnie kusi.

REKLAMA
papers please y

Na sam koniec pozwolę sobie polecić Papers, Please. To niesamowita, oryginalna produkcja, która podobnie jak moja pierwsza rekomendacja, sonduje moralność gracza. Przy tym testuje jego refleks oraz spostrzegawczość, okraszając wszystko niesamowitym, ciężkim, komunistycznym klimatem. Jedyna i niepowtarzalna produkcja, nad którą zachwycałem się w tym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA