REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Emerytowany Wiedźmin zagra w nowym „Deadpoolu”? Coraz więcej na to wskazuje

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej przypuszczeń i domysłów dotyczących nadchodzącego filmu „Deadpool & Wolverine”. Jego polska premiera zaplanowana jest na 26 lipca 2024 roku. Zanim jednak zobaczymy go na wielkich ekranach, można sobie trochę pogdybać. Na przykład odnośnie tego, czy w najnowszej produkcji ze stajni Marvela pojawi się… Henry Cavill. A na to wskazują najnowsze doniesienia.

14.03.2024
11:26
Henry Cavill może zagrać w nowym Deadpoolu
REKLAMA

Jeszcze całkiem niedawno bardzo głośno zrobiło się w sieci, gdy ogłoszono, że grający tytułową rolę w serialu Netfliksa aktor zrezygnował z udziału w kolejnym sezonie. Mowa tutaj oczywiście o „Wiedźminie” oraz Henrym Cavillu. Wiadomo już, że w obsadzie zastąpi go Liam Hemsworth. Taki obrót spraw spowodował, że fani zaczęli zastanawiać się, jakie zawodowe plany ma teraz Cavill. Wiemy już o nowym „Nieśmiertelnym” i przeniesieniu na ekran uniwersum Warhammera 40 000, ale co z kinem superbohaterskim? Na ten moment nie pojawiła się żadna oficjalna informacja, jednak doniesień dotyczących zapowiedzianych produkcji Marvela jest coraz więcej.

Więcej o filmie „Deadpool & Wolverine” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Henry Cavill – od Wiedźmina do Wolverine'a

REKLAMA

Studio rzuciło ostatnio swoim fanom sporo przynęt. Jak to zwykle bywa, wywołały one wśród oddanych widzów ogromne zamieszanie. Mówi się więc o tym, że m.in. Ryan Gosling podpisał już kontrakt z MCU. Scenariusz stworzony na potrzeby najnowszej Fantastycznej Czwórki porównano do… „Małych kobietek” w reżyserii Grety Gerwig. Cokolwiek miałoby to oznaczać. Wspomniano również o Cavillu i jego dołączeniu do MCU - źródła kilku zachodnich serwisów z Giant Freakin Robot na czele donoszą, że aktor wcieli się w rolę jednego z wariantów Wolverine'a w Multiwersum. Chodzi oczywiście o zbliżający się wielkimi krokami film „Deadpool & Wolverine”.

Nie są to oczywiście informacje oficjalnie potwierdzone przez studio. Jak na razie to jedynie plotki, ale pomimo tego wzbudzają wśród fanów spore zainteresowanie - tym bardziej, że wspomniany GFR ma na koncie zarówno kilka wpadek, jak i trafnych przecieków (wspomnijmy choćby sprawdzoną informację o Lindzie Cardellini).

Serwis pisze, że według ich źródeł źródło pojawienie się Henry'ego Cavilla w roli Wolverine'a będzie jednorazowym wydarzeniem, co sprawia, że w przyszłości Brytyjczyk mógłby wcielić się w inną postać w MCU. Według przecieków postać Cavilla ma być ubrana w „długi brązowy płaszcz”, przez co niektórzy gdybają, że może chodzić o Staruszka Logana.

Do premiery najnowszego „Deadpoola” zostało jeszcze trochę czasu. Najprawdopodobniej do tego momentu będziemy już wielu rzeczy w 100 proc. pewni.

Dotychczasowe filmy z serii możecie obejrzeć tutaj.

Oficjalny teaser filmu Deadpool & Wolverine
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA