REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest pierwszy teaser filmu "Deadpool 3". Pojawią się wątki z jednego z seriali MCU

Super Bowl 2024 dostarczył widzom mnóstwo emocji i to nie tylko ze względu na zacięte rozgrywki. Podczas sportowego wydarzenia Marvel oficjalnie zaprezentował pierwszy teaser filmu "Deadpool 3", zapowiadając nowych złoczyńców i epicką walkę.

12.02.2024
8:36
deadpool 3 pierwszy teaser
REKLAMA

Na tę produkcję z pewnością czekali wszyscy fani Marvela, szczególnie, że po strajkach w Hollywood, które w minionym roku pokrzyżowały plany wielu produkcji, będzie to jedyny film, który w 2024 r. zostanie wyprodukowany pod szyldem Marvela. Zgodnie ze słowami Shawna Levy, reżysera produkcji, pierwszy teaser "Deadpoola 3", pierwszego pełnometrażowego obrazu MCU z kategorią wiekową R, zadebiutował podczas finału Super Bowl 2024 i oprócz oficjalnego tytułu, który brzmi "Deadpool & Wolverine" dowiedzieliśmy się już całkiem sporo w związku z fabułą i obsadą produkcji.

REKLAMA

Jest pierwszy zwiastun "Deadpool & Wolverine". O czym będzie nowy film Marvela?

Wade Wilson wyrusza w międzywymiarową podróż, by połączyć siły z Wolverinem, pakując się przy tym w kolejne kłopoty. I choć Logan początkowo nie wykazuje chęci, by zawrzeć współpracę, Deadpool ostatecznie przekonuje go, by stanąć do walki przeciwko złu, które jest zagrożeniem dla całego multiwersum; tak w skrócie można opisać najnowszy i najbardziej wyczekiwany obraz Marvela tego roku.

Na temat produkcji Marvela przeczytasz więcej w serwisie Spider's Web:

Zapowiedź sugeruje, że Deadpool w końcu dołączy w pełni do MCU, a sam teaser ujawnia tajemniczą rolę Matthew Macfaydena - aktor z "Sukcesji" wcieli się w agenta pod pseudonimem Paradox. I choć w komiksach Marvela można było się już natknąć na tę postać, wygląda na to, że twórcy postanowili, że będzie to zupełnie nowe wcielenie. Nie zabraknie także powiązań z serialem "Loki" i TVA.

"Deadpool & Wolverine" - oficjalny zwiastun
REKLAMA

Reżyserem produkcji "Deadpool & Wolverine" jest Shawn Levy, który współtworzył scenariusz wraz z Ryanem Reynoldsem, Rhettem Reese, Paulem Wernickiem i Zebem Wellsem. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic. Na ten moment zobaczyliśmy jedynie teaser produkcji, co oznacza, że przed premierą filmu pojawi się pełny zwiastun.

Premiera filmu Marvela "Deadpool & Wolverine" zaplanowana jest na 26 lipca 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA