REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"The Marvels" wreszcie na Disney+. Sprawdzamy premiery serwisu na luty

Luty w Disney+ będzie stał pod znakiem "The Marvels" - hitowy film Nii DaCosta trafi do serwisu już w tym miesiącu. Wśród nowości pojawi się również ekranizacja kultowej powieści Jamesa Clavella oraz kontynuacja serialu animowanego z uniwersum "Gwiezdnych wojen".

31.01.2024
13:06
disney+ nowosci na luty the marvels
REKLAMA

Styczeń w Disney+ obfitował w hitowe i chętnie oglądane produkcje. "Cristóbal Balenciaga" o legendarnym projektancie mody, "Twórca" w reżyserii Garetha Edwardsa czy "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" z Walkerem Scobellem w roli głównej to zaledwie kilka nowości, które zadebiutowały w serwisie zeszłym miesiącu. Platforma nie zwalnia tempa i zapowiedziała już, co zobaczymy w najbliższych tygodniach. Co warto obejrzeć? Sprawdzamy.

REKLAMA

Nowości Disney+ na luty: The Marvels

Carol Danvers, znana jako Kapitan Marvel (Brie Larson), która uwolniła się spod despotycznej kontroli Kree i dokonała zemsty na Najwyższej Inteligencji nie ma jednak czasu na odpoczynek. We wszechświecie pełnym konfliktów podczas jednej z misji superbohaterki dochodzi do komplikacji - wskutek przekroczenia kosmicznego portalu powiązanego z rasą Kree moce Carol zostają splecione z nadludzkimi zdolnościami Kamali Khan (Iman Vellani), znanej jako Ms. Marvel, oraz Moniki Rambeau (Teyonah Parris), astronautki i służącej na S.Z.A.B.L.I. Cała trójka zostaje zmuszona do współpracy, gdy na szali ważą się losy wszechświata.

Premiera filmu "The Marvels" 7 lutego.

Zwiastun filmu "The Marvels" (2023)

Szogun

Akcja serialu "Szogun" na motywach powieści Jamesa Clavella o tym samym tytule rozgrywa się w stojącej u progu wojny domowej Japonii w 1600 r. i skupia się na lordzie Yoshii Toranadze (Hiroyuki Sanada). Mężczyzna musi walczyć przeciwko wrogom z Rady Regenetów, którzy czyhają na jego życie. Kiedy do wybrzeża jednej z wiosek rybackich przybija tajemniczy statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne'em (Cosmo Jarvis), Toranaga otrzymuje informacje, które mogą mu pomóc w walce o władzę. Losy Blackthorne'a i Toranagi związują się z chrześcijańską szlachcianką Todą Mariko (Anna Sawai), która musi pogodzić współpracę ze swoją wiarą oraz zobowiązaniami wobec zmarłego ojca.

Premiera pierwszych dwóch odcinków serialu "Szogun" 27 lutego. Kolejne odcinki będą debiutowały w serwisie co tydzień.

Zwiastun serialu "Szogun"

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: sezon 3.

Parszywa zgraja po kilku miesiącach od wydarzeń na Kamino kontynuuje podróż po Imperium po upadku Republiki. W sezonie 3. po raz kolejny będziemy śledzić poczynania ulubionych bohaterów, którzy na swojej drodze spotykają nowych i starych znajomych, przyjaciół i wrogów. Podejmują się oni ponadto najemnych misji, które prowadzą ich do niespodziewanych i niebezpiecznych miejsc.

Premiera pierwszych trzech odcinków serialu "Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja" 21 lutego.

Zwiastun serialu "Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja"

Disney+: pełna lista nowości na luty

  • Bob's Burgers - nowe odcinki 14. sezonu od 21.02
  • Snowfall: sezon 6. - od 28.02
  • Jeszcze będzie dobrze - od 28.02
  • Suncoast - premiera 9.02
REKLAMA

O nowościach w Disney+ piszemy więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA