REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Wasz ulubiony duet wrócił. Doda i Smolasty z nowym teledyskiem do kawałka "Nie żałuję"

Doda i Smolasty, po niemal roku od premiery singla "Nim Zajdzie Słońce", powrócili z nowym kawałkiem. Dziś w serwisach streamingowych zadebiutowała piosenka "Nie żałuję", która zbiera pozytywne opinie fanów duetu i ma być zakończeniem ery "Aquarii". Czy powtórzy sukces pierwszego utworu Dody we współpracy ze Smolastym?

20.05.2024
12:27
doda smolasty nie zaluje nowy teledysk
REKLAMA

Pod koniec października minionego roku zadebiutował album Dody "Aquaria (Deluxe Edition)", który jest reedycją płyty "Aquaria". Właśnie wtedy fani mogli po raz pierwszy usłyszeć kawałek "Nie żałuję", owoc współpracy Dody i Smolastego. Przed premierą krążka do serwisu YouTube wpadł natomiast teledysk do utworu "Nim Zajdzie Słońce", który podbił serca słuchaczy - po 9 miesiącach od premiery ma już ponad 82,5 mln wyświetleń.

REKLAMA

Doda i Smolasty w nowym teledysku do kawałka "Nie żałuję"

Od dziś na YouTubie można zobaczyć także wideoklip do piosenki "Nie żałuję", który jest kontynuacją współpracy Dody i Smolastego. To jednocześnie prequel historii z kawałka "Nim Zajdzie Słońce", a zarazem zakończenie ery "Aquarii":

Jest to kolejny teledysk Dody pełen metafor, którymi artystka posługuje się, aby pobudzić widza do uruchomienia wyobraźni i odnalezieniu swojej osobistej historii w nim. Żal po rozstaniu z drugim człowiekiem, życie przeszłością w poczuciu straty i krzywdy blokuje nas przed pójściem do przodu. Więzi nasze umysły i zamyka na przyszłość. Cela jest więc tego symbolem. Mimo iż widzimy przyszłość (scena, kiedy Doda spogląda w ułamki lustra) to żal staje się silniejszy… ale kiedy podczas gry w kości wypada 3x NIE ŻAŁUJĘ, wtedy nasza bohaterka odzyskuje wolność. Wygrywa grę ze swoim największym wrogiem, czyli sobą

- czytamy w opisie piosenki.
"Nie żałuję"

Za muzykę do utworu odpowiedzialni są Piotr Zborowski, Carla Fernandes, Marissa, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Smolasty, natomiast wśród autorów tekstu piosenki znaleźli się Doda, Smolasty, Carla Fernandes, Marissa oraz Patryk Kumór. Reżyserem teledysku był natomiast Piotr Zajączkowski, który stanął za kamerą poprzedniej piosenki - "Nim Zajdzie Słońce".

"Nie żałuję" to utwór o tym, aby mimo złamanego serca spojrzeć na przeszłość z innej perspektywy i dla dobra samego siebie żyć nie oglądając się za siebie. Chociaż czasami jak to w życiu bywa, przeszłość lubi deptać po piętach...

- podsumowują artyści.

Krążek "Aquaria (Deluxe Edition)" jest dostępny w sklepie internetowym Empik oraz na Allegro.

REKLAMA

O muzyce przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA