REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Rewolucja w "Dzień dobry TVN". Na liście nowych prowadzących pojawiły się zaskakujące nazwiska

Odkąd telewizja TVN poinformowała o niespodziewanym zwolnieniu piątki prowadzących z programu "Dzień Dobry TVN", co jakiś czas napływają nowe nazwiska gwiazd, które miałyby zasiąść na kanapie w studio TVN-u. Dziś pojawiły się kolejne przypuszczenia w związku z tym, jakie osoby poprowadzą popularną śniadaniówkę.

06.07.2023
10:54
Rewolucja w "Dzień dobry TVN". Na liście nowych prowadzących pojawiły się zaskakujące nazwiska
REKLAMA

Kiedy pod koniec zeszłego miesiąca okazało się, że w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" zaczynają się niemałe rewolucje, nie tylko widzowie nie byli zadowoleni. Okazało się bowiem, że piątka prowadzących - Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak - niespodziewanie musiała pożegnać się z programem. Zaskoczenia nie kryła Kalczyńska, która w obszernym wpisie na Instagramie skomentowała zaistniałą sytuację. Podczas gdy dziennikarce nie zaproponowano w zamian innego stanowiska, dwie byłe prowadzące "DDTVN" - Rozenek-Majdan i Woźniak-Starak - mają zostać prowadzącymi nowych formatów telewizji TVN.

REKLAMA

Co jakiś czas pojawiają się także doniesienia w sprawie nowych nazwisk, które miałyby pojawić się w popularnej śniadaniówce. W wakacyjnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawić się ma Gabi Drzewiecka oraz Anna Senkara, a do pozostałych par prowadzących - Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Damiana Michałowskiego i Pauliny Krupińskiej oraz Krzysztofa Skórzyńskiego i Ewy Drzyzgi - dołączyć ma podobno Ola Kwaśniewska. A to nie koniec przypuszczeń.

Zaskakujące nazwiska na liście nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN"

REKLAMA

"Super Express" podał, że jedną z nowych prowadzących, która zasiądzie na kanapie w studio TVN-u, ma być Martyna Wojciechowska. Dziennikarka i podróżniczka prowadziła takie programy jak "Automaniak", "Dzieciaki z klasą" czy "Big Brother", a od 2009 roku realizuje podróżniczą serię "Kobieta na krańcu świata". Oprócz niej w śniadaniówce pojawić się ma także Dorota Szelągowska, która ze stacją TVN związana jest od 2014 roku. Prezenterkę telewizyjną można zobaczyć w programach wnętrzarskich, m.in. "Domowe rewolucje", "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Dorota Was urządzi". Do prezenterskiego duetu dołączyć ma także Katarzyna Bosacka, dziennikarka telewizyjna, najbardziej znana z programu emitowanego przez kanał TVN Style - "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" - w którym porusza tematykę zdrowej żywności.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA