REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Elizabeth Debicki o ostatnich scenach w "The Crown". Porównała je do kaskaderskiego wyczynu

Niebawem szósty i ostatni sezon "The Crown", który zagości na Netfliksie. Elizabeth Debicki, aktorka, która wciela się w serialu w księżną Dianę pojawiła się na uroczystej premierze serialu, gdzie opowiedziała o ostatnich scenach z udziałem Diany i paparazzi. Porównała sceny z udziałem fotoreporterów do wyczynu kaskaderskiego. Zdradziła też, że trudno było nie płakać, oglądając mocne sceny na ekranie.

14.11.2023
14:45
Elizabeth Debicki The Crown
REKLAMA

Pierwszą część nowego "The Crown" fani serialu zobaczą 16 listopada. Na uroczystej premierze szóstego i ostatniego sezonu nie mogło zabraknąć oczywiście Elizabeth Debicki, która w "The Crown" wciela się w księżną Dianę. Dla obsady ostatnie ujęcia z udziałem księżnej były niezwykle emocjonalne.

REKLAMA

Więcej o "The Crown" przeczytasz w Spider's Web:

Elizabeth Debicki opowiedziała o ostatnich scenach z udziałem księżnej Diany w "The Crown".

Elizabeth Debicki, która rolę Diany przejęła od Emmy Corrin w 5. sezonie serialu zauważyła, że powierzenie jej tego aktorskiego zadania było niezwykłą oraz piękną pracą, która wiązała się z ogromną odpowiedzialnością, szczególnie w kwestii radzenia sobie ze śmiercią księżnej. Podczas uroczystej premiery "The Crown" w Los Angeles Debicki opowiedziała o trudnych scenach z udziałem paparazzi. To właśnie pościg fotoreporterów w Paryżu za Dianą i jej przyjacielem, Dodim Al-Fayedem doprowadził do wypadku samochodowego, a później śmierci Księżnej i jej towarzysza.

Debicki kręcone z udziałem paparazzi sceny opisała jako dziwaczne i przerażające doświadczenie.

To dość przerażające, ale też bardzo obraźliwe prześladować kogoś takiego. Myślę, że Khalid ( Khalid Abdalla, wcielający się w Dodiego - przyp. red.) powiedziałby to samo. Wystarczy doświadczyć czegoś takiego przez 10 sekund, zanim zdasz sobie sprawę, że jest to całkowicie dziwaczne i przerażające doświadczenie. Jesteś naprawdę w pułapce. Jest to również szalone, ponieważ myślisz: 'Co oni próbują zrobić? Czego oni chcą?' A oni po prostu chcą jej kawałka

powiedziała Debicki w rozmowie z Hollywood Reporter.
REKLAMA

"Płakałam naprawdę, gdy umarła i płakałam, gdy zobaczyłam te sceny na ekranie"

Aktorka dodała też, że kręcenie scen z udziałem fotoreporterów było podobne do kaskaderskiego wyczynu, bo to, co dzieje się wtedy z ciałem, jest przerażające. Debicki podkreśliła też, że dla całej ekipy ostatnie ujęcia z udziałem Diany były trudnym i mocnym doświadczeniem. Ona sama mocno przeżyła tragiczne sceny, choć warto dodać, że sam moment śmierci Diany nie zostanie pokazany w serialu. Płakałam naprawdę, kiedy umarła i płakałam, kiedy zobaczyłam to na ekranie. To naprawdę niezwykłe - wyznała aktorka. Pierwsza część "The Crown" pojawi się na Netfliksie 16 listopada, natomiast druga trafi na platformę 14 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA