REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ta współpraca Chodakowskiej może być hitem. Trenerka połączyła siły z Thermomixem

Ewa Chodakowska nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. Pisze książki, bierze udział w programach telewizyjnych, a ostatnio połączyła siły ze słynnym Thermomixem. Trenerka proponuje aż 50 przepisów na śniadania, obiady, kolacje czy przekąski, które można z łatwością przygotować w urządzeniu. Biorąc pod uwagę, jak wielką popularnością cieszą się wszystkie potrawy czy słodkości przygotowywane w Thermomixie, współpraca może okazać się strzałem w dziesiątkę.

30.01.2024
17:22
Ewa Chodakowska Thermomix
REKLAMA

Ewa Chodakowska od lat konsekwentnie buduje swój wizerunek trenerki, specjalistki od wizerunku oraz osoby, która o zdrowym żywieniu wie wszystko. Teraz gwiazda połączyła siły z Thermomixem. To urządzenie w ostatnich kilku latach podbiło polskie kuchnie. Ci, którzy w nim gotują, zachwalają nie tylko smak potraw, ale też łatwość czy szybkość ich przygotowywania.

REKLAMA
Ewa Chodakowska/ Thermomix

Więcej o Ewie Chodakowskiej przeczytasz w Spider's Web:

Chodakowska połączyła siły z Thermomixem. Jej fani będą zachwyceni

Chodakowska zdecydowała się na współpracę z Thermomixem i oczywiście nie byłaby sobą, gdyby przepisy przez nią zaproponowane nie były zdrowe.

Do dyspozycji macie aż 50 wspaniałych przepisów na śniadania, przekąski, obiady i kolacje, które bez wysiłku przygotujecie w urządzeniu Thermomix® - dopasowując liczbę porcji (1,2,4) w zależności do Waszych potrzeb Dzięki funkcji planowania menu tygodniowego, możecie ułożyć dietetyczny jadłospis, a także przygotować listę zakupów, by zapewnić sobie wszystkie niezbędne składniki diety.
Kolekcja przepisów powstała we współpracy zespołów Thermomix® i BeDiet -

czytamy w mediach społecznościowych Thermomix.
REKLAMA

W styczniu ruszył program Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy

Współpraca z Thermomixem jest kolejnym dużym projektem Ewy Chodakowskiej. Niedawno gwiazda razem z Joanną Krupą podjęła się programu "Razem odNowa" na antenie TVN, w którym pomaga małżeństwom, chcącym na nowo przywrócić blask ich związkom.

Chodakowska w swoim portfolio ma kilka bardzo różnych projektów, m.in. naturalne kosmetyki. Na Instagramie Ewę Chodakowską obserwuje już 1,9 mln followersów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA