REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Fallout Tactic wyjątkowo tanio na Steamie

Tylko do poniedziałku będzie jeszcze trwała promocja "Fallout Tactic" w ofercie tygodniowej na Steamie. Aktualnie można zakupić grę aż 66% taniej.

19.02.2013
21:02
Fallout Tactic wyjątkowo tanio na Steamie
REKLAMA

Oczywiście postapokaliptyczna rzeczywistość trzeciej części serii "Fallouta" zaistniała już lata temu, tzn. ponad dekadę, to jednak nie zmienia faktu, że nadal jest to jedna z najlepszych gier taktycznych.

REKLAMA

Warto przypomnieć, że trzecia odsłona serii studia 14 Degrees East (właściwie oddziału Interplay Entertainment) oznaczała prawdziwą rewolucję dla fanów uniwersum gry. Klasyczny i wzorcowy dla innych gier z rodziny rpg tytuł został bowiem okrojony fabularnie i przycięty do formuły stricte taktycznej. Gracze uzyskali możliwość toczenia pomniejszych starć w czasie rzeczywistym, natomiast większe batalie, w trybie turowym z możliwością wyboru gry całą drużyną lub jej poszczególnymi członkami (ale uzależnioną od parametrów, cech postaci).

Zmian było zresztą więcej, ot choćby możliwość skorzystania z pojazdów, wśród których nie zabrakło nawet opancerzonych transporterów wojskowych lub uzbrojonych Hummerów.

fallout_tactics1

Niezmienny pozostał oczywiście świat wypalony przez nuklearną pożogę – graficzna uczta, obraz ruiny dumnej, ludzkiej cywilizacji.

I jej nielicznych spadkobierców, w tym Bractwa Stali. "Fallout Tactics: Brotherhood of Steel" to historia o jednym z odłamów Bractwa, ludzi uwięzionych na Pustkowiu po katastrofie zeppelinów Zakonu. Zadaniem gracza jest praca w szeregach organizacji. Aby przetrwać trzeba rozszerzyć krąg wpływów, zapewnić ochronę ludzkim sadybom i zdobyć środki do przetrwania. Umiejętności gracza mają poważne reperkusje, co zostaje ostatecznie podsumowane jednym z trzech różnych zakończeń gry.

Jeśli ktoś planuje karierę w West Point może zacząć nieco skromniej, od próby zdominowania przeciwnika w "Fallout Tactic". To wyzwanie, któremu nie jest łatwo podołać, ale dlatego właśnie ta gra jest tak dobra.

REKLAMA

W ofercie na platformie dystrybucji cyfrowej Steam dostępne są dwa pakiety. Pierwszy to "Fallout Tactics" w cenie 3,38 Euro za sztukę, natomiast druga opcja to "Fallout Collection", zestaw trzech produktów (“Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game”, “Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game”, “Fallout Tactics: Brotherhood of Steel”) za niecałe siedem Euro (dokładnie 6,79 Euro). Zakupy na Steamie będą opłacały się do końca promocji, później już nie bardzo.

Przy aktualnym kursie Euro, cena gry wynosi niecałe 14 złotych, dla porównania na cdp.pl możemy zakupić „Fallout Tactics: Brotherhood of Steel" za 19.99 zł. Też niedużo ale jednak tych parę złociszy zostaje w kieszeni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA