REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

"Supergirl" ma datę premiery. Tytułową rolę gra gwiazda "Rodu Smoka"

James Gunn ma ostatnio sporo roboty. Aktualnie sumiennie pracuje nad nadchodzącą produkcją „Superman”. Wielu fanów postaci z DCU nie może się już doczekać tej premiery. Okazuje się, że będą mogli oni wyczekiwać jeszcze jednego filmu, a mianowicie „Supergirl: Woman Of Tomorrow”, ale w tym przypadku minie nieco więcej czasu. Podano datę premiery.

15.05.2024
9:22
Film Supergirl, data premiery, 2026, DCU, James Gunn
REKLAMA

Na początku maja James Gunn w końcu ujawnił, jak będzie prezentował się nowy Superman, a dokładniej David Corenswet wcielający się w tę postać. Słynne już zdjęcie zadumanego superbohatera zostało wykonane na planie i opublikowane na oficjalnym profilu instagramowym reżysera. Fani nie ukrywali swojego zachwytu. W sieci pojawiło się wiele głosów, że nadchodzący film będzie wiernie odwzorowywał pierwotne, kultowe już, produkcje sprzed lat. Oczywiście ma on być również powiewem świeżości. Wszystkim, czego widzowie potrzebują. Premiera nowego „Supermana” zapowiedziana jest dokładnie na 11 lipca 2025 roku. Będzie to pierwszy film nowego uniwersum DC, tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Faza startowa będzie nosiła nazwę „Gods and Monsters”. Aktualnie wszelkie szczegóły dotyczące fabuły produkcji są trzymane w tajemnicy. Fani będą więc musieli zadowolić się informacją, że za jakiś czas świat światło dziennie ujrzy też wersja damska, czyli „Supergirl: Woman Of Tomorrow”.

REKLAMA

Supergirl: Woman Of Tomorrow z DCU ma datę premiery

W filmie „Supergirl: Woman Of Tomorrow” w tytułową rolę wcieli się Milly Alcock ("Ród smoka"). Z kolei jego reżyserem będzie Craig Gillespie, odpowiedzialny między innymi za „Cruellę”, „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” i „Czas próby”. Jego nadchodzące dzieło oparte zostanie na serii DC Comics autorstwa Toma Kinga i Bilquisa Evely’a. Warto zaznaczyć też, że Milly Alcock jest na razie jedyną potwierdzoną członkinią obsady, ale DC Studios aktywnie poszukuje gwiazd do obsadzenia innych ról w filmie „Supergirl: Woman Of Tomorrow”. Kilka niezależnych źródeł potwierdziło ostatnio, że premiera planowana jest na 26 czerwca 2026 roku. James Gunn w żaden sposób nie skomentował jeszcze tych doniesień. Tak czy inaczej fani mogą być już raczej pewni, że na tę produkcję będą musieli poczekać nieco dłużej.

Zwiastun filmu Supergirl: The Movie z 1984 roku
REKLAMA

Więcej o DCU czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA