REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego „Supermana”, a reżyser postanowił zmienić jego tytuł

O dopiero powstającym, najnowszym „Supermanie” mówi się w mediach już od dłuższego czasu. Reżyserem tej odsłony superbohaterskiej produkcji został James Gunn. Twórca odpowiedzialny jest między innymi za serię „Strażnicy Galaktyki”, więc taki rodzaj kina kompletnie nie jest mu obcy. Zdjęcia do nowego „Supermana” już się rozpoczęły, ale to nie oznacza, że nie zajdą jeszcze pewne ważne zmiany.

01.03.2024
12:31
Reżyser zmienia tytuł nowego Supermana, start zdjęć
REKLAMA

Pierwotnie reżyser poinformował, że produkcja będzie nosiła tytuł „Superman: Legacy”. Jednak już pierwsze dni zdjęć mogą zainspirować do wprowadzenia istotnych poprawek. Nawet tych dotyczących oficjalnej nazwy. Najnowsze dzieło Jamesa Gunna utraciło dopisek „legacy”. Od teraz będzie to po prostu „Superman”, zapewne w odniesieniu do klasycznej odsłony filmu z 1978 roku, w której to w główną rolę superbohatera wcielił się Christopher Reeve.

REKLAMA

Więcej na temat produkcji z udziałem Supermana czytaj na łamach Spider's Web:

Ruszyły zdjęcia do najnowszego Supermana. Aktorzy relacjonują pobyt na planie

Z kwestii, które nie uległy zmianie – ogłoszona wcześniej obsada pozostaje taka sama. Supermana, a także Clarka Kenta, zagra więc David Corenswet. W rolę Lois Lane wcieli się Rachel Brosnahan, a postać Zielonej Latarni odtworzy Nathan Fillion. Film doczeka się swojej światowej premiery najprawdopodobniej już 11 lipca 2025 roku. O zmianie tytułu produkcji reżyser poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Kiedy skończyłem pierwszy szkic scenariusza, nazwałem go [film] „Superman: Legacy”. Kiedy zamknąłem ostateczny szkic, stało się jasne, że tytuł będzie brzmiał SUPERMAN. Film trafi do kin w lipcu 2025 roku.

pisze w poście James Gunn
REKLAMA

Pojawiły się także pierwsze relacje z planu filmowego. Na krótkim filmiku można zobaczyć jedną aktorkę oraz dwóch aktorów biorących udział w produkcji. Ich radość sugeruje, że widzowie również będą mieli się z czego cieszyć, gdy film „Superman” zadebiutuje już na kinowych ekranach.

Reżyser zmienił tytuł najnowszego Supermana
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA