REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Friz prosi widzów o radę w związku z nowym programem. Uczestniczka jest powiązana z Pandora Gate

Friz opublikował na portalu X obszerny wpis, w którym postanowił poradzić się widzów, czy powinien wprowadzić zmiany w montowanym obecnie materiale, jakim jest nowy program youtubera. Okazało się bowiem, że jedną z uczestniczek jest powiązana z aferą Pandora Gate Lexy.

13.10.2023
16:01
Friz prosi widzów o radę w związku z nowym programem. Uczestniczka jest powiązana z Pandora Gate
REKLAMA

"Mafia IRL" to, po dwóch edycjach "Twoje 5 Minut", wyścigach kamperami po Europie i "Próbie miłości", kolejny program Friza. Youtuber informował o nim już na początku lipca i właśnie wtedy wśród internautów rozgorzała dyskusja na temat potencjalnych uczestników programu - widzowie obawiali się bowiem, że Friz, zamiast włączyć do projektu osoby spoza swojego grona influencerów, zaprosi do współpracy jedynie członków Genzie i "Twoje 5 Minut". Dziś wiadomo, że w "Mafii IRL" biorą udział także inni twórcy, jednak paradoksalnie stało się to kolejnym problemem dla twórcy programu.

REKLAMA

Friz poprosił widzów o radę w związku z programem Mafia IRL. Chodziło o Lexy

Na portalu X pojawił się wpis Friza, w którym poprosił on swoich widzów o rady i opinie. Karol poinformował, że już w sobotę na jego kanale ukaże się pierwszy odcinek "Mafii IRL", nad którym od pół roku pracował wraz z dziesiątkami innych osób. I choć od zakończenia nagrywek minęły 2 miesiące, montaż materiału wciąż jest w toku. Friz zdradził, że w programie wzięło udział 12 influencerów, w tym wielu spoza Ekipy. Okazało się, że jedną z uczestniczek była Lexy, która jest zamieszana w trwającą aferę Pandora Gate:

Nie jestem katem ani sędzią, nie chcę wydawać wyroku, czy ktoś coś zrobił, czy nie, dlatego chciałem was zapytać: co wy myślicie o obecności Lexy w tym programie? W mafii niezwykle istotny jest ciąg przyczynowo-skutkowy, wielu scen nie da się ruszyć żeby program miał sens i żeby było jasne, skąd jedne decyzje wynikają i jak wpływają na dalszą rozgrywkę. Co byście zrobili na moim miejscu, gdy taki materiał jest już nagrany? Jakie są wasze odczucia? Proszę was o radę

- napisał.
REKLAMA

Sporo osób odpowiedziało na jego wpis i pojawiły się sugestie, żeby na początku odcinka umieścić informację, że program był nagrywany na długo przed aferą Pandora Gate. Większość osób wyszła także z założenia, że nie ma co marnować nagranego już materiału i psuć nadchodzących odcinków, skoro ma być zachowana pewna ciągłość. Ponadto kilku komentujących zauważyło, że Lexy nie zostały przedstawione twarde dowody i również ze względu na to powinien opublikować odcinki w całości.

Na temat Friza przeczytasz w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA