REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gdzie oglądać seriale online za darmo? Oto najlepsze strony

Coraz więcej seriali jest dostępnych online i to w dodatku za darmo. Powstaje coraz więcej serwisów zapewniających nam kolejne odcinki seriali bez żadnych opłat i to zupełnie legalnie. Nie trzeba wydawać worków pieniędzy na VOD, żeby cieszyć się legalnym oglądaniem seriali za darmo w sieci.

20.09.2023
12:36
seriale online za darmo
REKLAMA

Aby oglądać seriale za darmo, wystarczy trochę poszperać w internecie. Znajdziemy tu duży wybór witryn, zapewniających bezpieczny dostęp do legalnych treści. My, konsumenci, mamy coraz lepszy dostęp do sieci, wzrasta też liczba stron internetowych oferujących seriale online za darmo.

Tekst został zaktualizowany.

REKLAMA

Seriale za darmo. Gdzie je oglądać? Sprawdź te serwisy

Poniżej znajduje się lista najlepszych serwisów z serialami online gwarantujących oglądanie za darmo - bez żadnego limitu:

35mm.online - gratka dla fanów starego polskiego kina

To jeden z projektów Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, którego celem jest rekonstrukcja i digitalizacja starych polskich filmów i seriali, zarówno fabularnych, dokumentalnych, jak i animowanych. Z tej (jeszcze) darmowej platformy zalecamy korzystać jak najszybciej, gdyż w internecie co jakiś czas pojawiają się informację, że w serwis będzie płatny (choć ceny mają być ponoć przystępne). Filmy i seriale można oglądać za darmo po zarejestrowaniu się do serwisu.

Serwis znajdziecie pod tym adresem.

VOD TVP 

Aby oglądać seriale na vod.tvp.pl za darmo, należy przeczekać kilka krótkich reklam. Dla niektórych może to być męczące i denerwujące, ale zapewnia oglądanie bez uiszczania jakiejkolwiek płatności, rejestracji i zakładania konta. Na Vod.tvp znajdziemy wiele popularnych pozycji, platforma posiada w swoim katalogu, między innymi "Bodo" czy "Głęboka woda" z gwiazdorską obsadą Marcina Dorocińskiego i Katarzyny Maciąg.

Serwis dostępny jest tu.

Kino Świat na YouTubie

To jeden z niewielu legalnych kanałów na platformie YouTube z filmami i serialami. Pomimo tego, że znajdziemy tam więcej produkcji pełnometrażowych, znajdują się tam również seriale i miniseriale. Kino Świat zadbało o różnorodność ekranizacji, dlatego na kanale dodane są, między innymi takie seriale jak rosyjska "Ałła", brytyjski "Nocny recepcjonista" czy norweska produkcja "Bitwa o ciężką wodę".

Studio Miniatur Filmowych, czyli kino dla najmłodszych

To kolejny kanał znajdujący się na YouTube, zarządzany przez polskie studio filmowe. Na kanale, przeznaczonym głównie dla dzieci, znajdziemy, obok filmów edukacyjnych stare bajki polskiej produkcji, takie jak "Proszę Słonia" czy "Wędrówki Pyzy". To idealny sposób, aby pokazać swoim pociechom, na jakie kreskówki wychowały starsze pokolenia.

Ottwow.com - raj dla fanów programów telewizyjnych

Jeśli jesteś fanem telewizyjnych show, szczególnie stand-upów i rozrywki, to Ottwow jest dla Ciebie idealną witryną. Umożliwia oglądanie wybranych programów bez żadnych płatności, a nawet rejestracji i logowania. Platforma jest charakterystyczna dzięki swojemu flagowemu programowi "Pacześ Show", którego prowadzącym jest zanany polski aktor, komik i stand-uper Rafał Pacześ. Podobnie jak w przypadku 35mm zalecane jest szybkie skorzystanie z ich usług, bo możliwe, że w przyszłości za programy telewizyjne będzie trzeba płacić. Zakładka filmów na Ottwow już stała się płatna. Aby oglądać treści na Ottwow, nie trzeba się rejestrować i posiadać konta.

VOD.pl

Kiedyś zwykły serwis VOD, teraz... niezwykły. Nie tak dawno popularna strona przeszła spore zmiany. I już nie trzeba płacić za korzystanie z niej - wszystko dostępne jest tam za darmo. Wśród produkcji dostępnych jest masa produkcji od Playera i TVN-u, ale też sporo wybitnych seriali. Obejrzysz tam takie tytuły jak "Doktor House" czy "Peaky Blinders".

Serwis dostępny jest tu.

O darmowych serwisach pisaliśmy także w innych artykułach serwisu Spider's Web:

REKLAMA

Serwisy z serialami online za darmo są bardzo wygodne i oblegane przez użytkowników internetu i kinomanów. Z tego też powodu coraz więcej witryn wprowadza opłaty za korzystanie z ich usług, oferując tylko płatne oglądanie treści. Wciąż jednak istnieją strony z darmowymi, bądź częściowo darmowymi, bazami seriali, a co ważniejsze, platformy udostępniające je legalnie.

REKLAMA
TEKST PRZYGOTOWALI
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA