REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nowy serwis streamingowy dostępny zupełnie za darmo. Jeszcze pokochacie jego dziwną ofertę

Na rynku streamingowym pojawił się nowy gracz. A właściwie to świeża platforma wskoczyła na miejsce serwisu, w którym miłośnicy kultowego kina zdążyli się już dawno zakochać. Co najlepsze, podobnie jak w przypadku jej poprzednika, można z niej korzystać zupełnie za darmo.

30.08.2023
20:19
streaming za darmo co obejrzeć
REKLAMA

Kino Cult znika z listy serwisów streamingowych. Na szczęście tylko na chwilę, bo jak czytamy w wysłanym do użytkowników mailu, platforma wróci za jakiś czas w "nowej inkarnacji". Co miłośnicy kina kultowego mają oglądać w międzyczasie? Wchodząc na adres usługi automatycznie zostajemy przekierowani na The Midnite Picture Show. Z czym mamy w tym wypadku do czynienia?

The Midnite Picture Show to duchowy spadkobierca Kino Cult. Oznacza to, że działa na podobnych zasadach i daje nam dostęp do filmów, o których użytkownikom Netfliksa, HBO Max, czy Amazon Prime Video się nie śniło. Nic tylko odpalać, bo przecież nawet rejestrować się nie trzeba.

Czytaj także:

REKLAMA

The Midnite Picture Show - jak korzystać z darmowego serwisu streamingowego?

Oczywiście, jeśli chcecie, możecie się zarejestrować na The Midnite Picture Show, żeby pokazać swoje wsparcie dla serwisu. Subskrypcja kosztuje 4,99 dolarów miesięcznie (jakieś 20 zł). W jej ramach użytkownicy mogą korzystać z platformy bez obowiązku oglądania reklam. Jeśli nie zamierzacie wykupować abonamentu, nic nie szkodzi. Oglądajcie za darmo, tylko będziecie musieli przetrwać bloki materiałów promocyjnych przed i w trakcie seansu. To wyjątkowo niska cena, prawda? Wręcz zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Jest jednak pewien haczyk.

 class="wp-image-2426416"
The Midnite Picture Show - streaming - za darmo

Dostępne na The Midnite Picture Show produkcje nie mają polskiego tłumaczenia - ani lektora, ani napisów. Do korzystania z biblioteki platformy wymagana jest więc znajomość języka angielskiego.

The Midnite Picture Show - co obejrzeć na darmowej platformie streamingowej?

Po wejściu na The Midnite Picture Show zobaczymy, że za pośrednictwem platformy możemy obejrzeć trzy tytuły. Jeśli szukacie niezobowiązującej rozrywki na wieczór, zwróćcie szczególną uwagę na "Time Trap". To przygodowy film science fiction, który skupia się na losach grupy studentów, zapuszczających się w głębokie jaskinie Teksasu. Tam bowiem zaginął ich ulubiony profesor archeologii, poszukujący fontanny młodości.

Time Trap - online - za darmo - co obejrzeć?
REKLAMA

"The Invitation" ("Zaproszenie") to akurat dość znany w Polsce thriller, więc nie będziemy się przy nim zatrzymywać. Ale dzięki The Midnite Picture Show możecie też odlecieć dzięki kompilacji króciaków Nacho Vigalando "Confetti of the Mind". Czegoś takiego z pewnością jeszcze nie widzieliście.

Nie oszukujmy się. Oferta The Midnite Picture Show na ten moment nie powala. Możemy jednak być pewni, że będzie się regularnie powiększać. Warto tutaj wspomnieć, jak działało Kino Cult. Na platformie co chwilę pojawiały się nowe tytuły. Często debiutowały dwójkami o północy, w sam raz na nocny double feature - podwójny seans utrzymany w duchu tradycji dawnych kin samochodowych. Jak wskazuje sama nazwa nowej platformy i w tym wypadku może obowiązywać podobna strategia rozwijania biblioteki usługi.

Z The Midnite Picture Show można korzystać za darmo bezpośrednio z przeglądarki internetowej pod adresem platformy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA