REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Chłopaki z "The Boys" wracają. Jest data premiery 4. sezonu

"The Boys" wracają na Amazon Prime Video, a długo wyczekiwana kontynuacja dostała swoją datę premiery. Co więcej - choć 4. sezon nie zdążył jeszcze pojawić się w streamingu, twórcy planują już prace nad kolejnym. Oto, co wiemy o nadchodzącej premierze.

23.02.2024
10:45
the boys 4 sezon kiedy premiera
REKLAMA

Z bohaterami serialu "The Boys" po raz ostatni mieliśmy okazję zobaczyć się w lipcu 2022 r. Jeśli tęskniliście, to możecie już odetchnąć z ulgą - po niemal 2 latach oczekiwania platforma Amazon Prime Video zdradziła, jakie ma plany co do hitowego serialu i okazuje się, że na nowe odcinki nie będziemy musieli czekać zbyt długo.

REKLAMA

"The Boys" - kiedy premiera 4. sezonu? Amazon Prime Video zdradził datę

Najnowszy sezon "The Boys" będzie składał się z 8 odcinków, a pierwsze 3 zadebiutują na platformie Amazon Prime Video już 13 czerwca 2024 r. Pozostałe będą ukazywać się co tydzień - 20, 27, 4, 11 oraz 28 czerwca. Wiadomo już, że pierwszy będzie wyreżyserowany przez Philipa Sgriccia, a za kamerą ostatniego stanie Eric Kripke. Jeśli zaś chodzi o fabułę produkcji, będzie ona rozgrywać się w listopadzie, czyli miesiąc po wydarzeniach z serialu "Gen V", a kluczowym wątkiem ma być superwirus ze spin-offu. Choć kontynuacja produkcji nie zadebiutowała jeszcze na platformie, twórcy wyczuwają chyba ogromny sukces - jak podaje portal MovieWeb, zapewniono, że przygody Chłopaków nie zakończą się na 4. sezonie. O czym będzie opowiadał?

Amazon Prime Video: zwiastun 4. sezonu serialu "The Boys"

Kiedy świat znalazł się na krawędzi, Victoria Neuman (Claudia Doumit) jest bliżej Białego Domu niż kiedykolwiek. Mimo to wciąż znajduje się pod butem umacniającego swoją władzę Homelandera (Antony Starr). Tymczasem Butcher (Karl Urban) stracił syna Bekki oraz swoją pozycję lidera. Mężczyzna, któremu zostało zaledwie kilka miesięcy życia, będzie musiał zmierzyć się z niezadowoleniem reszty ekipy, która ma dość jego kłamstw. Mimo przeszkód, wszyscy będą musieli odłożyć swoje wątpliwości na bok i znaleźć sposób, by ze sobą współpracować, ponieważ stawka jest wyższa niż kiedykolwiek. W obsadzie, prócz dobrze znanych twarzy, dołączyli również Rosemarie Dewitt, Susan Heyward, Valorie Curry, Rob Benedict, Elliot Knight, Jeffrey Dean Morgan oraz Cameron Crovetti.

Premiera 4. sezonu serialu "The Boys" 13 czerwca 2024 r. na platformie Amazon Prime Video.

REKLAMA

O serialu "The Boys" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA