REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Niedługo zagramy w „Było sobie życie”. Polacy stworzą grę na podstawie kultowego serialu

Na francuskim serialu „Było sobie życie” wychowała się spora część dorastających w latach 80. i 90. Już niebawem bohaterowie kultowej animacji będą edukować kolejne pokolenie dzieciaków, ale pewnie i dorośli będą chcieli powspominać stare dzieje. Tym razem w formie gry wideo na PC i konsole.

05.03.2021
18:51
Polskie studio SlavGames stworzy grę Było sobie życie. Kiedy premiera?
REKLAMA
REKLAMA

Za produkcję odpowie nowe polskie studio SlavGames. Jest częścią grupy CreativeForge Games („Phantom Doctrine”, „Hard West”), która podpisała umowę z francuskim studiem Procidis. To właśnie ono odpowiada za rozpoczętą w 1978 roku franczyzę. Premierę miał wtedy serial „Był sobie człowiek”, dopiero w 1987 roku premierę miało „Było sobie życie”.

Będzie to tytuł łączący w sobie elementy zręcznościowe, akcji oraz edukacyjne – zależy nam, aby wątek edukacyjny został oprawiony w atrakcyjną dla graczy formę. W grze znajdą się postacie dobrze znane fanom animowanej serii, a fabuła serialu zostanie przez nas rozwinięta

przekazał mediom Krzysztof Magda, prezes studia SlavGames.

REKLAMA

Gra ma potencjał nie tylko ze względu na rozpoznawalność tytułu, ale i… pandemię. W ciągu ostatniego roku wielu z nas edukowało się z medycyny, biologii i epidemiologii. A przecież nawet antybohaterami jednego z odcinków „Było sobie życie” były właśnie złowrogie wirusy zwalczane przez strażników organizmu - limfocytami i spółką. Możliwe, że doczekamy się więc poziomu, w którym będziemy mogli raz na zawsze rozgromić koronawirusa.

Premiera gry „Było sobie życie” dopiero w 2023 roku. Do tego czasu możemy obejrzeć serial animowany, który jest na Netflixie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA