REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Flagowy serial SkyShowtime znika z platformy? Wiemy, co się stało

O co to halo? A no właśnie o serial "Halo". Na karcie produkcji na SkyShowtime pojawiła się bowiem informacja, że niedługo zniknie z platformy. Zapytaliśmy serwisu, czy tytuł naprawdę ma zostać usunięty. Wiemy już, co tam zaszło.

27.04.2023
16:31
halo serial skyshowtime usuwane
REKLAMA

"Halo" to flagowy serial platformy Paramount+. Jeszcze do całkiem niedawna nie był w Polsce legalnie dostępny. Zmieniło się to wraz ze startem SkyShowtime, które posiada wyłączne prawa do dystrybucji streamingowej produkcji w Polsce. W takim ujęciu jest to tytuł oryginalny serwisu w naszym kraju. Dlaczego więc miałby zaraz z niego zniknąć? Bo przecież taka informacja pojawiła się na jego karcie w usłudze.

Chcąc w tym momencie włączyć sobie odcinek "Halo" pod tytułem serialu przeczytamy, że można go oglądać jeszcze tylko przez 22 dni. Adaptacja popularnej gry Microsoftu miałaby więc zniknąć ze SkyShowtime jakoś w drugiej połowie maja. Nie musicie jednak rzucać się na produkcję i od razu ją bindżować. Zapytaliśmy przedstawicielkę serwisu, czy rzeczywiście to już ostatnia szansa na jej obejrzenie. Uspokoiła nas.

REKLAMA
Halo - SkyShowtime

Halo - czy serial zniknie ze SkyShowtime?

To jest ta słynna złośliwość rzeczy martwych. Informacja o tym, że "Halo" ma niby zniknąć w najbliższym czasie ze SkyShowtime to niefortunny wypadek, usterka. Jak podała nam przedstawicielka platformy:

To błąd techniczny, który, mam nadzieję, szybko zostanie naprawiony. Serial nie znika z serwisu! Jedyne co mogę powiedzieć, to przepraszamy za tę usterkę i wprowadzanie użytkowników w błąd.

Halo - SkySowtime

Przedstawicielka SkyShowtime zwróciła również uwagę, że platforma - jak wszystkie serwisy streamingowe - udostępnia subskrybentom produkcje różnej maści, także w ramach licencji zawieranych na określony czas. Jednakże usługa stosunkowo niedawno wystartowała, dlatego spodziewa się, że "tytułów, które mogą znikać na razie nie będzie lub jeśli się pojawią, to będą to pojedyncze przypadki".

Czytaj także:

REKLAMA

Serial "Halo" obejrzycie na SkyShowtime. Nigdzie się stamtąd nie wybiera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA