REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Stalkerka Harry'ego Stylesa stanie przed sądem. W niecały miesiąc wysłała mu 8 tys. kartek

Stalkerka Harry'ego Stylesa została aresztowana. Oskarżona o prześladowanie artysty kobieta miała wysłać mu 8 tys. kartek w niecały miesiąc. Prokuratorzy ustalili, że część z nich to kartki o tematyce ślubnej.

22.02.2024
10:43
harry styles stalkerka listy sad
REKLAMA

Do gwiazd można po cichu wzdychać, ustawiać sobie zdjęcia ulubionych artystów na tapecie i marzyć skrycie, że być może kiedyś uda się zobaczyć ich na żywo. Kiedy jednak niewinne marzenia o osobach, które możemy oglądać jedynie na Instagramie zamieniają się w chorobliwą miłość, a nawet stalking? Poprzeczkę podniosła pewna fanka Harry'ego Stylesa - 35-letnia kobieta postanowiła zwrócić uwagę byłego członka zespołu One Direction, wysyłając mu kartki. Jednak nie jedną, nie kilkanaście, ani nawet nie kilkadziesiąt - do domu Harry'ego Stylesa dotarło kilka tysięcy listów.

REKLAMA

Stalkerka Harry'ego Stylesa wysłała mu 8 tys. kartek. Teraz stanie przed sądem

Myra Carvalho to 35-letnia obywatelka Brazylii, która postanowiła zwrócić uwagę Harry'ego Stylesa. Jak dowiedział się Sąd Koronny w Harrow, oskarżona o prześladowanie artysty kobieta wysłała mu 8 tys. kartek w niecały miesiąc. Oprócz odręcznie napisanych listów na adres muzyka dostarczono zamówioną z internetu serię kartek, również tych o tematyce ślubnej. Prokuratura twierdzi ponadto, że dwa listy zostały doręczone do domu Harry'ego Stylesa osobiście.

Oskarżona nie złożyła do tej pory wyjaśnień i została tymczasowo aresztowana do rozpoznania sprawy przed sądem. BBC podaje, że obywatelka Brazylii przybyła do Wielkiej Brytanii w grudniu i zatrzymała się w hostelu dla podróżników w zachodnim Londynie. Jej rodzina nie wiedziała, że kobieta wyjechała z kraju. Myra Carvahalo ma stawić się przed sądem 19 kwietnia.

REKLAMA

Na temat Harry'ego Stylesa przeczytasz więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA