REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Henry Cavill wyzywa gwiazdora "Reachera", choć przecież grają razem w filmie

"Okropna osoba", "niewychowany", "za dużo je", "nie ma formy", "nie oddaje się roli" - tak o Alanie Ritchsonie mówi Henry Cavill. Aktorzy zagrali razem w nadchodzącym filmie Guya Ritchiego "The Ministry of Ungentlemanly Warfare".

20.03.2024
9:06
henry cavill alan ritchson film wojenny
REKLAMA

Patrząc na Alana Ritchsona ostatnim co by można o nim powiedzieć to to, że nie ma formy. Czy jest okropną osobą? Niewychowany? Nie oddaje się roli? Tego już sami nie ocenimy. A że za dużo je... no cóż, to wielki chłop. Właśnie przez jego gabaryty użytkownicy Amazon Prime Video tak go pokochali w roli Jacka Reachera. Czemu więc Henry Cavill czepia się kolegi z planu "The Ministry of Ungentlemanly Warfare", jakby porządnie zaszedł mu za skórę?

Wszystkie te inwektywy nie padają przecież w samym filmie. Oparta po części na faktach fabuła "The Ministry of Ungentlemanly Warfare" opowiada o brytyjskiej jednostce specjalnej, działającej podczas II wojny światowej, która znacząco przyczyniła się do zwycięstwa aliantów nad nazistami. Walczyła z nimi podstępem, partyzancko, nie oglądając się na żadne zasady. Henry Cavill wciela się w jej przywódcę, a Alan Ritchson w jednego z jego podwładnych.

Więcej o Henrym Cavillu poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Henry Cavill vs. Alan Ritchson

Henry Cavill na Instagramie zamieścił wideo, w którym wypowiada się na temat kolegi z planu, a Alan Ritchson mówi, co o nim myśli. Warto zaznaczyć, że gwiazdor "Reachera" akurat współpracownika zachwala. Nie mamy więc do czynienia z przekomarzankami samców alfa. Wszystkie inwektywy, jakie padają w filmiku to tylko żarty. Uspokajam: do bójki między aktorami nie dojdzie.

Na sam koniec Henry Cavill przyznaje, że Alan Ritchson jest wspaniałą osobą i nie ma mu nic do zarzucenia. Wbrew początkowemu wrażeniu panowie przypadli więc sobie do gustu. Co zresztą widać w zamieszczonym w wideo fragmencie "The Ministry of Ungentlemanly Warfare". Świetnie bowiem wspólnie na nim wypadają.

REKLAMA
The Ministry of Ungentlemanly Warfare - Henry Cavill - Alan Ritchson

Światowa premiera "The Ministry of Ungentlemanly Warfare" już 19 kwietnia. Na ten moment nie wiadomo jednak kiedy, ani nawet czy film pojawi się w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA