REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Ile kosztuje seria Alan Wake? Na przykład 1 centa...

Humble Bundle w ponownym natarciu. Tym razem nie ma mowy o żadnych grach Indie, grach na smartfony i tablety oraz pozbywania się staroci. Pod młotek idzie najnowsze dzieło Remedy – Alan Wake, wraz z dodatkiem American Nightmares.

23.05.2013
14:38
Ile kosztuje seria Alan Wake? Na przykład 1 centa…
REKLAMA
REKLAMA

Ile trzeba zapłacić, aby dostać grę wraz z dodatkiem? Na przykład jednego centa, korzystając z konta Paypal, Amazon Payments czy Bitcoin. Właśnie za taką cenę nabędziecie zarówno podstawową wersję gry, jak i wywracające do góry nogami przyjętą konwencję American Nightmares.

Oczywiście za oba tytuły możecie, ale wcale nie musicie, zapłacić więcej. Jeżeli słusznie uważacie, że dzieło Remedy warte jest większej ilości amerykańskich zielonych, opłaca się wydać na paczkę oferowaną przez Humble Bundle przynajmniej dolara. Wtedy też dostaniecie kody na oba tytuły do wykorzystania na platformie Steam, na stałe wciągając produkcje do swojego internetowego katalogu gier. Plusy? W Alan Wake wraz z rozszerzeniem będziecie mogli zagrać na jakimkolwiek komputerze, po zalogowaniu się do usługi od Valve, ściągając klienta gry z serwerów Steam.

Wraz z zakupem Humble Bundle dostaniecie nie tylko same gry, ale również szereg dodatków z nimi związanych – dwa DLC do podstawowej wersji – The Signal oraz The Writer, szereg materiałów wideo „making of”, ścieźkę dźwiękową, fikcyjny program TV wyprodukowany na potrzeby promocji marki, dwa komiksy powiązane z serią, tapety, zestaw grafik koncepcyjnych czy zbiór notatek i materiałów tekstowych do znalezienia w grze, zebrany w jednym pliku. Po prostu szał, Humble Bundle naprawdę się postarało.

REKLAMA

Co w tym wszystkim najlepsze (poza samymi grami od 1 centa), nie musicie speszyć się z zakupem. Akcja Alan Wake Humble Bundle będzie trwać jeszcze sześć dni, nie licząc dzisiejszego. Na ten moment udało się sprzedać prawie 150 tysięcy zestawów, a to wciąż tylko pierwsze 24 godziny promocji. Najbardziej chojny użytkownik wydał na te Humble Bundle ponad 500 dolarów. Koniecznie trzeba dorzucić swoją cegiełkę. Dokonując zakupu, pamiętajcie, żeby część waszej kwoty przekazać na akcje charytatywne, używając odpowiedniego suwaka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA