Jeremy Renner opublikował zdjęcie ze szpitala. Zdradził, jak się czuje po operacji
Jeremy Renner, gwiazdor filmów Marvela kilka dni temu uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Aktorowi przejechał po nodze pług śnieżny, a jego stan określany był jako krytyczny. Gwiazdor "Avengers" jest już po pierwszej operacji. Na jego Instagramie pojawiło się również selfie ze szpitala, które aktor okrasił poruszającym wpisem.

REKLAMA