REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

TVN pracuje nad nowym reality show. Poprowadzi je Joanna Koroniewska

Jakiś czas temu TVN ogłosił castingi do nowego programu remontowego stacji. Teraz wiadomo już, że w roli prowadzącej pojawi się Joanna Koroniewska, popularna aktorka i prezenterka telewizyjna. Na czym będzie polegało nadchodzące reality show?

06.07.2024
10:32
koroniewska prowadzaca zrobmy sobie dom
REKLAMA

Joanna Koroniewska zadebiutowała na małych ekranach w 2000 r. rolą córki Mostowiaków w serialu "M jak miłość" i właśnie ta produkcja zapewniła jej popularność. Koroniewską można było zobaczyć także w takich programach jak "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" czy "Kocham cię, Polsko!", których była uczestniczką, choć prezenterski debiut również ma już za sobą. Aktorka była gospodynią formatów "Matka czy nastolatka" oraz "Tajemniczy składnik". Niebawem będzie mogła dopisać do swojej listy kolejny tytuł, który zadebiutuje na antenie TVN-u.

REKLAMA

Joanna Koroniewska poprowadzi program TVN "Zróbmy sobie dom"

Joanna Koroniewska, która jest pasjonatką urządzania i projektowania wnętrz, została prowadzącą nowego reality show TVN-u - "Zróbmy sobie dom". Format skierowany jest do tych widzów, którzy marzą o zaaranżowaniu idealnego miejsca, łącząc w sobie jednocześnie elementy rywalizacji - liczy się nie tylko oko do urządzania wnętrz, lecz także zaangażowanie, nieszablonowe myślenie i mocna determinacja. W programie "Zróbmy sobie dom" wezmą udział pary, których zadaniem będzie zaprojektowanie i samodzielny remont domu. Stawka jest wysoka - uczestnicy będą walczyć o wartą ponad 1 mln zł nagrodę główną.

Oprócz Joanny Koroniewskiej, która wystąpi w roli prowadzącej, będzie liczył się również głos jurorów - specjalistów z zakresu, ekspertyzy budowlanej, architektury i rynku nieruchomości - którzy w finale podejmą decyzję o tym, komu ma zostać przyznana nagroda główna. Będą brali pod uwagę nie tylko finalny efekt, ale również wszystkie kroki, które podjęły pary.

Nowa prowadząca przyznała, że architekturą i urządzaniem wnętrz interesowała się od dziecka, mimo że nie jest kształciła się w tym kierunku. Dodała, że kilkukrotnie walczyła na castingu, by otrzymać wymarzoną rolę gospodyni remontowego reality show, co w końcu udało jej się osiągnąć:

Aż mam ciarki. (...) Ten projekt jest wyjątkowy z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że to jest prawdziwe reality show. (...) Druga rzecz - to mnie najbardziej fascynuje - my, Polacy, kochamy remonty, kochamy kłócić się o remonty. Zobaczycie kawał dobrej remontowej roboty

- mówiła aktorka w "Dzień Dobry TVN".

O TVN czytaj w Spider's Web:

REKLAMA

Według portalu Press.pl program zadebiutuje w telewizji wiosną 2025 r. Nie wiadomo natomiast, czy pojawi się na kanale TVN, czy na innym kanale grupy. Koroniewska przekazała na Instagramie, że program "Zróbmy sobie dom" będzie można oglądać już w przyszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA