REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Keanu Reevesa nie ma, ale zwiastun "The Continental" i tak prezentuje się... sami wiecie jak

Czy legenda Johna Wicka dobiegła końca wraz z 4. częścią filmowej serii? Nic bardziej mylnego. W końcu jeszcze przed jej premierą pojawiły się zapowiedzi produkcji osadzonych w popularnym uniwersum bezwzględnych zabójców. Jedna z nich właśnie doczekała się zwiastuna.

09.08.2023
18:51
john wick serial zwiastun premiera
REKLAMA

Twórcy "The Continental" opisują swój serial jako "trzyczęściowe wydarzenie" ze świata Johna Wicka, które pokaże początki dobrze nam znanego tytułowego hotelu dla płatnych zabójców. Historia opowiedziana jest z perspektywy młodego Winstona Scotta. Aby w przyszłości przejąć tron w ikonicznym przybytku, przyjdzie mu zmierzyć się z własnymi demonami i półświatkiem rządzonym bezwzględnymi zasadami. W skrócie: w klimatach Nowego Jorku lat 70. dojdzie do prawdziwej rzezi.

Na zwiastunie uwodzi nie tylko klimat Nowego Jorku, ale również to z czego "John Wick" zasłynął - wysmakowane choreograficzne sceny akcji. Dużo się tu dzieje, a to przecież dopiero przedsmak czekających nas atrakcji.

Czytaj także:

REKLAMA

The Continental - zwiastun serialu ze świata Johna Wicka

Niestety nie należy się tu spodziewać znanych z filmów aktorów. Nie dość, że w obsadzie nie znalazł się Keanu Reeves, to jeszcze w Winstona nie wciela się Ian McShane tylko Colin Woodell. Nie ma jednak co narzekać, bo na ekranie pojawi się też szereg nowych bohaterów, a jednemu z nich swojej twarzy użycza Mel Gibson.

The Continental - John Wick - serial
REKLAMA

Serial już niedługo zadebiutuje na platformie Peacock. Premiera zapowiedziana została na 22 września. Kiedy produkcję zobaczymy w Polsce? Tego na ten moment nie wiadomo, ale możemy być pewni, że "The Continetal" pojawi się u nas na Prime Video. Serwis Amazona już jakiś czas temu chwalił się wykupieniem praw do emisji produkcji wszędzie poza Stanami Zjednoczonymi, Bliskim Wschodem i Izraelem.

Czytaj także: Prequel króla kina akcji pojawi się na Amazon Prime Video

"The Continental" nie jest jedyną zapowiedzianą do tej pory produkcją ze świata Johna Wicka. Nawet jeśli losy głównej serii na ten moment stoją pod znakiem zapytania, Lionsgate chce eksploatować popularność uniwersum. Dlatego prócz serialowego prequela w bliżej nieokreślonej przyszłości dostaniemy też spin-off "The Ballerina". I tam na ekranie na pewno zobaczymy Keanu Reevesa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA