REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Justin Timberlake będzie w Polsce. Wokalista ogłosił nową trasę koncertową

Popularny ten nasz kraj ostatnio. A na pewno pod względem muzycznym. Coraz więcej światowych gwiazd decyduje się umieszczać Polskę na liście krajów odwiedzanych podczas europejskich tras koncertowych. Jeszcze w połowie zeszłego roku swoją obecnością na warszawskiej scenie zachwycili nas Beyoncé czy Harry Styles. Z kolei w 2024 roku to Justin Timberlake będzie w Polsce. Wracają wspomnienia popu z początku XXI wieku, prawda?

23.02.2024
11:22
justin timberlake zagra w polsce 2024
REKLAMA

Timberlake zapowiedział koncert w krakowskiej TAURON Arenie. Największych przebojów amerykańskiego wokalisty będzie można posłuchać już 26 lipca 2024 roku. Polska będzie jednym z 8 krajów, które muzyk odwiedzi w ramach trasy „The Forget Tomorrow World Tour”. Łącznie w Europie będzie miał 13 występów. Z kolei w Ameryce Północnej wyprzedano już 22 ze wszystkich zapowiedzianych koncertów. Światowa trasa będzie trwała od kwietnia do grudnia 2024.

Więcej na temat koncertów w Polsce czytaj na łmach Spider's Web:

REKLAMA

Justin Timberlake wystąpi w Polsce. Które przeboje zagra dla nas?

REKLAMA

Podczas koncertów artysty z pewnością będzie można usłyszeć utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”. Timberlake zagra najnowsze single, czyli „Selfish” oraz „Drown”. Polscy fani będą mieli szansę zapoznać się z szóstym studyjnym albumem wokalisty jeszcze przed koncertem w Krakowie, ponieważ jego premiera zapowiedziana jest na 15 marca 2024 roku. Będzie na co czekać, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak spora część słuchaczy bardzo liczy na sentymentalny powrót do przeszłości, który Justin Timberlake zapewniłby poprzez wykonanie na scenie takich hitów jak „What Goes Around...Comes Around”, „Cry Me A River” czy „Mirrors”. Trzymamy kciuki, że to małe życzenie się spełni.

Bilety na wszystkie ogłoszone dotąd koncerty trafią do sprzedaży już w piątek – 1 marca 2024 roku – o godzinie 10. Będzie można kupić je na stronie justintimberlake.com.

Dla zainteresowanych pakietami VIP dodatkowo informacje umieszczono tutaj.

Justin Timberlake zagra w Polsce w lipcu 2024 roku
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA