REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Jutro wystartuje beta Titanfall

14 lutego, w Walentynki, ruszą zamknięte beta testy sieciowego FPS-a Titanfall. Gra z wielkimi robotami zapowiada się wyjątkowo ciekawie. 

13.02.2014
17:00
Jutro wystartuje beta Titanfall
REKLAMA

Titanfall jest pierwszym projektem studia Respawn Entertainment, założonego przez byłych pracowników Infinity Ward. To drużynowa strzelanka z bardzo interesującym tłem, wykorzystująca podczas rozgrywki potężne roboty - Tytany. W grze sterujemy świetnie wyposażonym piechurem, który za sprawą swojego pancerza zyskuje nadludzką wręcz zręczność. W odpowiednim momencie możemy także usiąść za sterami owego Tytana - siejącej zniszczenie maszyny, którą możemy modyfikować i dostosowywać do własnych oczekiwań oraz potrzeb.

REKLAMA

Dziennikarze, którzy dostęp do bety uzyskali kilka dni wcześniej, zgodnie twierdzą, że Titafall jest w segmencie sieciowych FPSów dość innowacyjny. Niesamowicie dynamiczny i ekscytujący, kładzie spory nacisk na współpracę drużynową i przystosowanie się do swojej roli, w zależności od tego, czy poruszamy się pieszo, czy dosiadamy Tytana. Powszechnie chwalona jest także warstwa audiowizualna gry. Nieźle, jak na dość wczesną jeszcze wersję.

REKLAMA
titanfall 2

Beta testy oficjalnie wystartują jutro. Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się na stronie Titanfall i niestety: liczyć na łut szczęścia w losowaniu. Nie wszyscy wszak otrzymają dostęp do gry od razu. Beta dostępna będzie dla użytkowników PC i Xbox One, wersja na Xbox 360 nie jest przewidziana. Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 11 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA