REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Kaarija ogłosił trasę koncertową. Gdzie wystąpi jeden z faworytów w Eurowizji?

Kaarija, reprezentant Finlandii i laureat drugiego miejsca na tegorocznej Eurowizji, ogłosił swoją trasę koncertową. Artysta zagra koncerty w kilku krajach Europy oraz w Wielkiej Brytanii. Czy pojawi się także w Polsce?

10.07.2023
10:24
Kaarija ogłosił trasę koncertową. Gdzie wystąpi jeden z faworytów w Eurowizji?
REKLAMA

Od finału 67. edycji Eurowizji minęły już niemal 2 miesiące, a uczestnicy i uczestniczki konkursu pchają swoje kariery do przodu i co jakiś czas pojawiają się nowe doniesienia na ich temat. Blanka, reprezentantka naszego kraju, może i nie koncertowała na skalę światową, ale kilka dni po finale zagrała koncert w Rawiczu, we wrześniu pojawi się w Warszawie w ramach wydarzenia Roztańczony PGE Narodowy, a zaledwie kilka dni temu zadebiutował jej drugi singiel - "Boys Like Toys" - który przesłuchało już prawie milion słuchaczy. Z kolei międzynarodowa trasa Loreen, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji, rozpocznie się w listopadzie. Autorka hitu "Tattoo", który dał jej przepustkę do zwycięstwa, odwiedzi m.in. Paryż, Oslo, Hamburg i Warszawę - 16 listopada zagra w klubie Stodoła. Nie próżnuje także Kaarija, zdobywca drugiego miejsca w muzycznym konkursie. W sierpniu artysta wyruszy w trasę koncertową po rodzimej Finlandii, a w październiku pojawi się także w innych europejskich krajach.

REKLAMA

Kaarija ogłosił trasę koncertową po Europie. Gdzie wystąpi reprezentant Finlandii na tegorocznej Eurowizji?

Na swoim Instagramie Kaarija ogłosił, że w ramach trasy koncertowej, trwającej przez połowę października, odwiedzi także inne europejskie kraje. Pierwszym przystankiem artysty będzie Sztokholm, a następnie Tallinn, Berlin, Monachium i Antwerpia. Ostatnimi miastami będą Glasgow i Dublin, a finałowy występ wokalisty odbędzie się w Londynie. Na liście na ten moment nie znalazła się jeszcze Polska, co zasmuciło polskich fanów, którzy nie omieszkali skomentować wpisu artysty. Głos podnieśli także fani z Hiszpanii czy Włoch, gdyż Kaarija nie pojawi się również w ich krajach.

REKLAMA

Wygląda na to, że popyt na koncerty fińskiego wokalisty jest ogromny i być może niebawem artysta postanowi zorganizować swoje występy także w pozostałych europejskich miastach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA