REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Polsat zablokował ich kabaret, teraz przeprasza. Robert Górski zdradził, co dalej z ich programem

Kabaret na żywo tuż przed wyborami został zdjęty z anteny Polsatu i do tej pory nie wrócił. Kabaretowi twórcy spotkali się z dyrekcją stacji. Czy coś ustalili? Jak zapowiedział Robert Górski, zaufanie do Polsatu zostało podkopane i niewykluczone, że w mediach społecznościowych pojawi się orędzie, skierowane do widzów Polsatu.

09.11.2023
8:39
Kabaret na żywo Polsat
REKLAMA

Najpierw "Kabaret na żywo" został zdjęty z anteny Polsatu przed wyborami parlamentarnymi. Jak tłumaczył Polsat, stacja nie chciała w tamtym czasie epatować zbyt mocno polityką, która przebijała się z kabaretowych skeczy. Później, po wyborach "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" nie wrócił na antenę, choć miało do tego dojść. Zamiast skeczy stacja emitowała popularne filmy, m.in. "Facetów w czerni". Nic dziwnego, że u kabaretowych twórców pojawiła się irytacja, co zresztą podkreślali w mediach społecznościowych. Komicy postanowili też publikować fragmenty skeczy na Instagramie.

Więcej o kabarecie przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

Kabaretowi twórcy spotkali się z Polsatem, lecz nie usłyszeli żadnych konkretów

Serwis Wirtualne Media poinformował, że - według nieoficjalnych informacji - w poniedziałek 6 listopada miało dojść do spotkania między kabareciarzami, a władzami stacji, m.in. Edwardem Miszczakiem. Choć spotkanie odbyło się, dyrektor programowy Polsatu nie dotarł na nie ze względu na zdrowotne problemy.

Spotkaliśmy się z dyrekcją Polsatu i usłyszeliśmy słowa przeprosin. Dowiedzieliśmy się też, że nic nie wiedzą, nie mogą zrobić, bo decyzje zapadają nad nimi, więc wzajemnie sobie podziękowaliśmy. My podziękowaliśmy im za to, że zrobiliśmy trzy sezony, a oni nam za to samo. Nie potrafili nam powiedzieć nic więcej oprócz tego, że liczą na dalszą współpracę

- wyjaśniał Robert Górski.

Satyryk zapowiedział też, że kabaretowi twórcy nie będą załamywać rąk. Niewykluczone, że zrobią transmisję orędzia do Polsatu w swoich mediach społecznościowych.

REKLAMA

"Nasze zaufanie do stacji zostało podkopane"

Kończy się nasz sezon i nie da się ukryć, że nasze zaufanie do stacji zostało podkopane, więc dajemy sobie prawo do wygłoszenia orędzia na wzór naszego prezydenta. Może zrobimy jego transmisję na żywo na moim Instagramie - powiedział Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Jak wyjaśnił Górski, Polsat wyemitował pięć odcinków kabaretu w obecnym sezonie, a twórcy nagrali już trzy kolejne, ale do puszki. We wtorek nagraliśmy dziewiąty odcinek, a w czwartek nagrywamy ostatni, dziesiąty - powiedział. Górski dodał również, że kabaretowa ekipa nieco już otrząsnęła się po zaskakujących decyzjach Polsatu i nie zamierza odpuszczać, nagrywając kolejne odcinki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA