REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Żona Kevina Costnera kontratakuje. Modelka przedstawiła nowe oskarżenia w sprawie rozwodowej

Trwa batalia rozwodowa między Kevinem Costnerem a jego żoną, Christine Baumgartner. Para była małżeństwem przez blisko dwadzieścia lat. Niestety, w ostatnich dniach rozstaniu towarzyszy atmosfera publicznego prania brudów - wygląda na to, że projektantka ma aktorowi wiele do zarzucenia.

24.08.2023
16:45
kevin costner rozowd christine baumgartner oskarżenia pieniądze afera
REKLAMA

Rozwodowy spór Kevina Costnera i jego żony, Christine Baumgartner, wlecze się już od blisko czterech miesięcy. Małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia, a kością niezgody jest głównie - jakżeby inaczej - podział majątku. Można odnieść wrażenie, że z tygodnia na tydzień konflikt narasta: teraz projektantka zarzuciła mężowi, że ten celowo ukrywał informacje na temat swoich finansów. Złożyła specjalny wniosek, by ujawnić dane na ten temat.

Przypomnę, że dwoje zwaśnionych artystów było ze sobą związanych od 1998 roku, a pobrali się w 2004. Mają troje nastoletnich dzieci. To daje łącznie ćwierć wieku wspólnego życia, które właśnie dobiegnie końca - niestety, w atmosferze niezgody i złości.

Czytaj także:

REKLAMA

Rozwód Kevina Costnera. Żona oskarża aktora

Obie strony od miesięcy składają w sądzie kolejne wnioski, w których oskarżają się wzajemnie o nieczyste intencje czy utrudnianie przygotowań do procesu. Dotychczas sąd ustalił, że gwiazdor będzie płacił Baumgartner 129 755 dol. (ponad 100 tys. dol. mniej, niż zażądała). Podjął też decyzję, że projektantka wyprowadzi się z ich wartej 145 mln dol. rezydencji w Santa Barbara, której prawnym właścicielem jest aktor. Jeszcze przed ślubem w 2004 r. para zawarła intercyzę, której zapisy Costner stanowczo egzekwuje. Znalazły się w niej m.in. ustalenia dotyczące wspomnianej nadmorskiej posiadłości - Baumgartner miała wyprowadzić się z niej pod koniec lipca, ale ostatecznie przeniosła się do znajdującego się na tym samym terenie domu, dotychczas zamieszkiwanego przez członków personelu.

REKLAMA
Kevin Costner - rozwód

Później Costner oskarżył dawną partnerkę o celowe opóźnienie postępowania, domagając się w związku z tym sankcji pieniężnych. Przyszedł czas na kontratak.

Modelka i twórczyni popularnej linii torebek oskarża zdobywcę dwóch Oscarów o "zatajanie finansowej dokumentacji w obliczu wojny rozwodowej" - w związku z jego wartą 400 mln dol. fortuną. Baumgartner poprosiła sąd o dokumenty opisujące "przyszłe przedsięwzięcia i przewidywane dochody" męża, w tym nadchodzącą epicką sagę "Horizon", za którą ten zdążył już zainkasować co najmniej 50 mln dol. Wszystko wskazuje na to, że kobieta będzie domagać się zwiększenia alimentów na dzieci. Jakby tego było mało jej prawnicy ogłosili, iż Costner utrudniał im dostęp do istotnych informacji i dokumentów w czasie rozprawy. Kolejna rozprawa odbędzie się już 31 sierpnia. kevin-costner-rozwod-christine-baumgartner-oskarzenia-pieniadze-afera

Kredyt do wykorzystania na materiały dziennikarskie: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA